Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Guild Wars...

Letöltöttem a Guild Wars 2-őt. Az elején végig ment a patch, kiírja, hogy 100%. Rámegyek a Play gombra, és nem történik semmi, hanem csak eltűnik az az ablak. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bejelentkezés sikeres, a minimális rendszerigényeknek megfelel a gép?
2016. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, sikeresen bejelentkezek és a minimális gépigény is bőven megvan. Amikor rámegyek a play gombra, azután még azt sem nagyon hallom, hogy a gép dolgozna, szóval nem is tölt semmit. Nem értem..
2016. márc. 13. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:

mi is az a "minimalis gepigeny boven"?

a kiirt gepigeny sokszor vicc kategoria, plusz a jatek elegge regi mar, sokat foltoztak, ujjotottak rajta, ez plusz gepigebyt jelent, de a jatek oldalan es a tucatnyi forumon nem nagyon sietnek frissiteni ezeket az infokat.

szoval a legjobb tippem hogy a geped nem uti a minimumot sem.

2016. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az utóbbi napokban kérdeztem meg, hogy azon az adott konfigon elfutna-e a gw2 és te azt írtad, hogy simán elfut. De viszont nem tudom, hogy mi lehet a probléma, mert a play gomb megnyomása után nem is dolgozik a gép, mintha kilépnék az ablakból..
2016. márc. 13. 11:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha kevés lenne a hardver, akkor kapnál hibaüzenetet.


Vedd fel a kapcsolatot a supporttal, néha képesek segíteni.

2016. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És hol találok supportot?
2016. márc. 13. 14:43
 7/11 anonim ***** válasza:
2016. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nincs tippetek, hogy a Play gomb lenyomása után miért nem történik semmi?
2016. márc. 13. 15:22
 9/11 anonim ***** válasza:

nem volt a neved a kerdesnel.

a belinkelt gep ott joval tobb a minimumnal.

driverek, dx, net frame, blablabla fenn van? mas online jatekot tolsz? az rendesen megy?

2016. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, ha lenne valakinek tippje, elmondaná.


Próbáld helyreállítani a klienst, újratelepíteni, legfrissebb drivereket feltenni. Support is ezekkel fogja kezdeni.

2016. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!