Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud jó unturned szerver...

Valaki tud jó unturned szervert? Ha lehet akkor PvP és magyar szeró legyen.

Figyelt kérdés

Ha valaki akar szövetkezni akkor jöhet. Csak előbb jelöljön be facebookon. A korhatár mindegy.


13/F



2016. márc. 13. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hallod.. a játékban van szerver kereső. Beírod hogy "magyar" vagy "hungary" és kiad egy csomót aminek a nevében ezek benne vannak.. szövetkeznék én veled.. de valszeg játszani sem tudsz ha ezt sem tudtad amit előbb leírtam én meg noobokra nem pazarlom az időm :D remélem találkozunk valamelyik szerveren, nyugi nem fogod tudni hogy honnan lőttem ;)

21F

2016. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na épp ez a baj. Nekem a kereső nem működik. Meg azt hiszem hogy van jobb dolgod is mint hogy játssz egy 13 évessel.
2016. aug. 8. 01:17
 3/3 A kérdező kommentje:

Na épp ez a baj. Nekem a kereső nem működik. Meg azt hiszem hogy van jobb dolgod is mint hogy játssz egy 13 évessel

Csak úgy tudok játszani hogy ha a favourite mappában van mentve szeró.

2016. aug. 8. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!