Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyha végigjátszottam a...

Hogyha végigjátszottam a final fantasy I & II Dawn of souls-ot, az annak számít hogy végülis játszottam az első és második részével?

Figyelt kérdés
ezeket játszottam végig mert azt hittem hogy ezek voltak az első részek. de mint kiderül ezek a gameboy változatai voltak, amikről miután utánanéztem rájöttem, senki nem ír semmit, tehát ez egy ilyen elfelejtett verzió lehet. most akkor ez minek számít? lehet úgy venni hogy végülis akkor játszottam az első, második résszel, csakhogy mondjuk gameboy grafikájú változattal? vagy nem is tudom ez így elég érdekes. mit gondoltok?

2016. márc. 13. 18:28
 1/3 Amarok Tonrar ***** válasza:
Azok felújított részek, tehát az első két résszel játszottál, csak nem az eredeti konzolon.
2016. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem elfelejtett verzió, csak a remake-eket nem szokták külön nyilvántartani.

Egyébként Game Boy Advance, és nem "sima" Game Boy, a kettő között van 2 generációnyi különbség. ;-) Amivel te játszottál, az grafikailag erősen feljavított verzió. (Érthető, hiszen a GBA-nak technikailag sokkal jobbak az adottságai, mint a NES-nek.) A zenét is feljavították, meg a harcrendszeren is egy zavaró hibát kijavítottak.

De ezektől eltekintve ez ugyanaz a játék, mint az eredeti.

2016. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés köszönöm a válaszokat:D
2016. ápr. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!