Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3:Mit kell tennem,...

Witcher 3:Mit kell tennem, hogy Triss Merigolddal "romantikus kapcsolatba kerüljek"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom, hogy most elrontottam az esélyeim vagy sem. Tudom milyen questet kell csinálni, mit kell válaszolni stb. Na már most, tudom, hogy a " A Matter of Life and Death(Élet halál kérdése) questtel kell indítani. Meg is csináltam, megcsókoltam a kissé részeg Trisst a labirintus, közepén a kútnál. A quest végén ő mentegetőzni kezdett...nem tudom, hogy ez így van megírva mindenképp vagy csak elrontottam? A másik pedig, hogy folytathassuk a románcot a "Now or never" questet kell elindítani. De basszus...azt nem találom sehol. A kérdés: Hol lehet felvenni ezt a küldit? És mikor? Meg kell előtte valami Main questet csinálni? Leragadtam...Vagy nem jó sorrendbe csináltam a questeket? Vagy már az elején elrontottam valamit? Tudom, hogy a Now or never előtt meg kell csinálni a "Brother in Arms" questet...De ebből több is van ha jól tudom...Amit én csináltam ott Keira Metz-el kellett találkozni stb. Nem tudom befolyásolja e...de megöltem a nőt...Köszönöm annak aki időt szán arra, hogy válaszoljon.

2016. márc. 13. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Spoiler:A fő küldetések között lesz egy olyan aminek az a címe hogy maszkabál,ott van lehetőséged megcsókolni,illetve egy későbbi küldetésnél el akar hajózni,de te megkérheted hogy maradjon,de vigyázz mert ha romantikus kapcsolatot akarsz vele,akkor Yenefer-el megromlik nagyon a viszony:)
2016. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!