Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Nincs új küldetésem....

GTA V Nincs új küldetésem. Mit tegyek hogy legyen küldetésem?

Figyelt kérdés

Legutoljára a tűzoltó autót kellett megszereznem

majd egy híd alatt elrejtenem azt.

És most Franklinnel van egy olyan hogy egy épülethez kell menni ami magas (asszem felhőkarcoló) és annak a tetőpontjára kéne menni .

De oda meg nem tudok menni,mivel nincs lift sem lépcső és még ejtőernyőzni sem lehet ott.

Az üzeneteken nincs semmi ,nem írtak egyik szereplőnél sem.

Valaki tudna segíteni nekem ?

Köszönöm ha válaszolsz ! :)



2016. márc. 14. 16:10
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és még azt akartam írni hogy én már rég átmentem azt a menetet amikor egy családkocsit kell megszereznem és azt elbújtatnom.

Azért volt ilyen nagy szükség most ezt leírnom mivel én nézegettem az ilyen kérdéseket amit én most felraktam hogy "nincs küldetésem , mitcsináljak"

És erre azt szokták írni hogy szerezz kb. 4 személyes autót .

De ezt már én rég átmentem .

Köszönöm aki segít :)

2016. márc. 14. 16:23
 2/2 anonim válasza:

keress rá a YouTube-on

GTA 5 full game az elsőbe menj bele es ott írja a küldetések nevet én is ott akatam el. Az aszem mikor az FIB épületbe törtek be.

ha jól emlékszem michaellel be kell menjel az FIB épületbe es le kell rakjál 2 bombát de közbe kell mossad a földet

Aszem át kel váltsál Michaelre

2016. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!