Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani hősöket...

Tudnátok ajánlani hősöket adc-nek vagy midre? (lol)

Figyelt kérdés

Sziasztook:) Eddig midre van zed,yasuo,lux,akali. Adc: Ashe, Trist, Mf.:)

Midre Ekkot vagy Cassiot gondoltam. Adc-nek jinx vagy Lucian.

Szerintetek?^^ Előre is köszi:) 14/L



2016. márc. 15. 12:04
 1/7 A kérdező kommentje:
És meg annyit, hogy ki az a meta? Melyik champek tartoznak most bele? (Bocssi nem vagyok otthon ebben:D)
2016. márc. 15. 14:04
 2/7 anonim ***** válasza:

A meta a közösség által formált, a játék állapotából következő tipikus döntések halmaza, ami lényegében meghatározza, mely hősökkel milyen szerepet szokás betölteni a csapatban.


Fontos megjegyezni, hogy párhuzamosan több meta is létezik, divíziótól és régiótól függően (az európai silver-ek mást játszanak, mint az amerikai daimond-ok, akik megint mást, mint az óceániai challenger-ek).


Ajánlom ezt az oldalt a trendek megfigyelésére: [link]


Ha van még kérdésed írj nyugodtan itt vagy privátban.

2016. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, még írok privit:) Jöhet még ötlet mid vagy adc champnek^^
2016. márc. 16. 14:13
 4/7 Dantagor válasza:

Hat ahogy latom foleg Assasin hősökkel jatszol miden, szoval tudom meg ajánlani Talont esetleg.. Adc-nek meg szerintem ezreal/lucian ami izgalmas és eros is most.. Jinx a mostani metaban nem annyira játszott de azzal is el lehet szórakozni :)

Ha lenne barmi kerdesed akkor játékban is nyugodtan felvehetsz, vagy irj itt Privátba. 5eve lolozok, biztos van amiben tudok segiteni.

Lolban AdySnax néven találsz meg.

2016. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Adc-nek Jinx-et vedd szerintem :D

Midre meg mindegy ,hogy Cassio ,vagy Ekko. Barátom nemrég megvette Ekko-t ,csak ki kell tanulni ,majd felfeedeled menet közben ,utána nagyon nehéz lesz legyőzni.

Cassio ellen voltam többször is... Nagyon sz*patós egy karakter :D

2016. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most Cassio-val mászok fel a ranglétrán, nagyon tudom ajánlani, kell egy kis gyakorlás vele, de darálni tud a jó kezekben :)
2016. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^
2016. márc. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!