Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez az alan wake? lehetetlen...

Mi ez az alan wake? lehetetlen? Komolyan ennyire már régen utáltam egy játékot?

Figyelt kérdés

egyszerűen tököm tele van ezzel a játékkal. tehát az, hogy folyton több tucatnyi idióta árnyékember jön, nevetséges, főleg mert legtöbbször olyan négy ütés és meghalsz, és egy ilyen sz*.rság meg ha elkap, rögtön 3at üt. ez mi????? ráadásul alan a legrosszabb futó a játékok történelmében, egyszerűen fut olyan fél métert, és már kifullad és azután egy ideig ne is számíts arra, hogy gyors legyél!!! és folyton ez van! komolyan egyszerűen nem igaz, ilyen játékkal sem találkoztam még, itt minden normálisabb fightnál százszor meg kell próbálnom, mert ez a sz*.r lehetetlen!!! tudom, igen sokaknak tetszik meg minden, le is lehet szólni a véleményemet, de nekem konkrétan a tököm tele van vele! pedig olyan szép, meg jó a hangulata, de egyszerűen lehetetlen! komolyan ha olyan játékra van szükségem ami elveszi az összes önbizalmamat, csak ez jöhet szóba! az olyan játéknál mint a dark souls oké, mert ott szinte már elvárás hogy meghalj, de egy ilyennél nem kéne hogy az legyen! főleg mert nem is skillen múlik, hanem szerencsén! hogy éppen merről jönnek, látod-e, vagy pont jól jöttek-e ki a mozdulataid! ez egy elég f*s dolog már nem azért! most éppen ott tartok hogy "survive the assault" a helikopternél le kell győzni azt a több tucat árnyékembert, hát már megint folyton meghalok, nem igaz!!

már alig várom hogy uninstaláljam ezt, csak zavarna hogy nem tudtam végigvinni...

most én nem értem a játékot, vagy mi?

(btw pc-n játszok)



2016. márc. 15. 13:56
 1/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem neked készült a játék, keress valami mást. Én sem játszom vele, de nem is érzek késztetést, hogy egy kérdezős oldalon panaszoljam ezt el.
2016. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
áá csak annyira szerettem volna hogy tetsszen! de most is végül továbbjutottam a helikopterestől, és most abban raktárházban vagy miben vagyok, és megint elakadtam.. egyszerűen hihetetlen hogy egyfolytában jönnek..
2016. márc. 15. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem nehéz az azért. Nem azt mondom hogy könnyű, de meglehet bőven csinálni. Azt ugye tudod, hogy alapértelmezett beállítások mellett a Shift gombbal kitudod kerülni az ellenfelek ütéseit?
2016. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen persze, mindig azt próbálom, csak amikor már túl sokszor csinálom, akkor egy idő után már nem működik:D csak tényleg bosszant hogy olyan sokszor elakadok xd mert amúgy tetszene, csak így, hogy a normálisabb fightoknál, ahol sokan vannak, mindig sokszor újra kell próbálnom.. eléggé eltántorít mit ne mondjak..
2016. márc. 15. 22:14
 5/9 anonim válasza:

Hát tényleg nem neked való. Nem vagyok nagy gamer. Mindig a sztorira mentem rá, a legtöbb játéknál. Az Alan Wake-t 3x ki is játszottam, viszont nem éreztem túl nehéznek. Úgyhogy lehet hogy az ön "készülékében" van a hiba :D

Minden esetre jó játékot.

OFF: Már alig várom a folytatást, csak legyen, megy a sunnyogás a remedynél nagyon ezzel kapcsolatban :D

2016. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ha van esetleg olyan aki hasonló problémával küszködik, üzenem:

ne spóroljatok az ilyen flare, és flashbang-ekkel:D rájöttem hogy lényegében nem is használtam ezeket, csak a zseblámpát, meg a puskát/pisztolyt! miután elkezdtem ezeket is használni az egész egy fordulatot vett, és harcoknál szinte nem is haltam meg, csak néhány helyen akadtam el. pedig még ugye hátra volt több mint kettő fejezet. az utolsóban (a hatodik fejezetben) meg se haltam fightokban. szóval én azt tanácsolom ha esetleg más is képes lenne megfeledkezni az ilyen jóságokról, mint flare, flashbang --> használjátok!!! meg nem érdemes tartogatni őket, mert úgyis időnként elveszi a játék az összes cuccot, és akkor meg a semmiért tartogattad, meg amúgyis rendszeresen kapsz utánpótlást a játék során!:)

2016. márc. 27. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:
A DLC-ket is végigvitted? Ahol az alapsztori véget ér, még a misszió választó menüben van 2 + fejezet. :D
2016. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
majd lehet hogy azt is lecsekkolom, köszi:D :)
2016. márc. 27. 23:06
 9/9 Kismocsok85 válasza:
Már háromszor játszottam végig...igaz hogy vannak húzósabb részek,de akkor is lehet teljesíteni! :) Kitartást hozzá 😊
2017. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!