Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van még olyan rajtam kívül,...

Van még olyan rajtam kívül, aki a sakkban GYŰLÖLI a lovakat?

Figyelt kérdés
Valóságos sorscsapásnak érzem ezt a bábut. Szoktam neten játszani, és szinte mindig egy lovon vesztek rajta. Egyszerűen bármennyire koncentrálok, mindig kifognak rajtam. Elég, ha csak egy picit megcsúszik a figyelmem, és már valami vesztes helyzetbe hoz az ellenfél azokkal a k***va lovaival. Sokkal kiszámíthatatlanabb (vagy legalábbis nehezebben kiszámítható) a mozgása, mint bármely más bábunak szerintem.
2016. márc. 16. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egy sakkfigura hibája, ha nem tudsz játszani.
2016. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Azt hittem valami megmagyarázhatatlan, irracionális félelemről lesz szó, melyet a ló, mint LÓ vált ki :D

Lehet, hogy más is gyűlöli a lovakat, ezért vagy azért a sakkban, de a te eseted sajnos az, amit az első válaszoló is írt. Nincs térlátásod, így nem tudod elképzelni, hogy a L-alakot hányféleképpen és merre tehetné meg az adott helyről.

2016. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy van, csak a gépen kevésbé működik. Sakktáblán nehezebb elnézni, mint számítógépen.
2016. márc. 17. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen jellegű játékban pont az a bábú csodája, ha ennyire kifog az emberen.
2016. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2016. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez mi a szar? És hogy sikerült ellopnod a hangomat? :D
2016. márc. 21. 17:08
 7/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Annyira megtetszett a kérdésed, hogy megzenésítettem, és ha már így tettem, gondoltam megosztom itt is, mégiscsak neked van a legtöbb közöd a szövegéhez. A hang az enyém :D Remélem nem ijesztettelek vagy sértettelek meg ezzel, egyik sem állt szándékomban, csupán jópofának tartottam, hogy egy olyan kérdést-gondolatot osztasz meg, amilyenhez hasonló napjában sokszor eszébe jut a legtöbb embernek, de ritkán artikulálják, főleg ennyire nyilvánosan. Ez tulajdonképpen költészet. Ha zavar a kérdésed feldolgozása természetesen eltávolítom az internetről. További jó sakkozást, minél többet játszol, annál könnyebben látod majd, hogy mi hova tud lépni, akár körök múlva is!

2016. márc. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem zavar, csak elsőre kicsit be***rtam, mert pont olyan a hangod, mint az enyém, és nem értettem, hogy ez hogy lehet... :D
2016. márc. 22. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!