Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot töltsek le...

Milyen játékot töltsek le most PC-re?

Figyelt kérdés
Jó a konfigom,szal minden új game-et viszi MAX-on.És most játszani akarok,szal milyen gamet töltsek le?(Jah és senki se jöjjön azzal,hogy megvegyem,mert eszem ágában nem lessz megvenni game-et PC-re,ha egyszer tök ingyen letölthetem a netről!)
2010. ápr. 3. 11:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

Akció: Battlefield Bad Company 2 (nagyon ütős játék, jó single player)

Call of Duty 6 (ez is szintén jó game, de a multi jonn)


Ajánlom még a Portalt (elég rövid de nagyon ötletes játék)

Aztáán GTA 4

Assasins Creed 1-2, Mafia (2003-as game de iszonyat jó),

Call of Juarez 2 Bound in Blood (vadnyugatos játék ez is nagyon jó)



Jah és egy kis megjegyzés: a legtöbb ember azért tölt le játékokat, hogy ne a vaksáégban dobjon ki 10-12 ezer ft-ot az ablakon, letölti; játszik vele; ha tetszik akkor MEGVESZI mert azért a fejlesztőket is meg kell "dícsérni" valahogyan, hogy nem egy szart csináltak... és elég nagy bunkóság csal letöltögetni, másrészt ez kb 2 évig megy még így utána nm lesz honnan letöltened... (Nekem is pl eredeti a Mafia, GTA 4, Flight Simulator, az összes többi GTA meg minden... de persze nekem is vannak letöltött játékaim, de azokkal nem nagyon voltam el...)

2010. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
katt: [link]
2010. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
sz.gépre soha a rohadt életbe nem fogok venni semmilyen játékot, mert akármilyen "ötletes" akkor is megunod pár nap alatt.
2010. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Megunni nem unom meg ,mert egyes játékok qrvajó game-ek.


Elsőhöz: Jah ,szinte egyforma a játékizlésünk.A Bad Company 2 tényleg rohadt jó ,már végigjátszottam.A GTA-k se rosszak,de azt is játszottam.A Mafia Pfff.Róla inkább ne is beszéljünk.Sztem a Mafia a világ egyik legjobb játékja.


A Call Of Juarezt még nem próbáltam,mert azért nem vagyok FPS rajongó.Inkább a TPS-eket szeretem,mint Pl. a Just Cause 2 Resident Evil 5(Eddigi Number 1) ,és a Star Wars The Force Unleashed is nagyon jó volt nem számítottam arra,hogy ilyen jó game lessz.Kössz azért vaze.De azért még várom a további hozászólásokat!

2010. ápr. 3. 19:45
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Ezt rohadtul bírom, amikor egyes emberek eldicsekszenek azzal, hogy milyen überfaszaállat gépük van, amit nem kevés pénzért vettek, de arra már nem képesek, hogy 3-4 ezer forintért megvegyenek egy játékot... Töltsed csak, lehet, hogy pár év múlva akármilyen jó géped van, nem lesz mit letölteni az ilyenek miatt, mint te. Főleg, hogy a fejlesztők már manapság is sok játékot nem adnak ki PC-re, és ez is a hozzád hasonló "okosok" miatt van
2010. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Csak hogy tudd ,egy új game PC-re több tíz ezer Ft. Nem 3-4 ezer.De ha még 500 ,vagy 100 Ft. Lenne ,akkor sem venném meg.Ha már eredetiben vennék játékot ,akkor PS3-at veszek ,nem PC-t.,És már évek múlva már úgy is mindegy ,hogy lessz-e vagy nem játék PC-re ,a gépem már úgyse lessz jó hozzá.Ezért jó a Konzol.


Jah és én nem dicsekszek a gépemmel ,csak kérdeztem,hogy milyen game-et töltsek le!



WAREZ és TORRENT FOREVA!!!

2010. ápr. 4. 09:07
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csak én vagyok-e ilyen, én is nemrég vettem új gépet, hogy játszhassak ilyen játékokkal, mint Battlefield: Bad Company 2, CoD 4, CoD 6, GTA 4, de ezeket az új játékokat én pár nap alatt megunom. Bezzeg a régi klasszikusokkal, mint pl. a MOHAA ma is bármikor órákig tudok játszani.
2010. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Milyen több tízezer forint? PC-re, max 12 000 Ft egy játék, konzolra ennél jóval több. Ha meg azt mondod, hogy a konzol jobb, akkor miért foglalkozol a PC-vel? Azt meg ne mondd nekem, hogy te 20 000 Ft körül megveszel egy játékot PS 3-ra, PC játékért meg 100 Ft-ért sem vennél. Konzolra is le lehet tölteni játékot te nagyokos. Végtére is egyre több játékba raknak olyan másolásvédelmet, amelynél sokat kell vacakolni a single elindításával is, multizni pedig abszolút nem lehet. Az utolsó mondatod megmutatja, hogy kár veled vitatkozni, mert az értelmiségi szinted túl kevés ahhoz, hogy felfogjad.
2010. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

1.Csak hogy tudd ,ha Budapesten vagy mas nagy varosban èlnèk ,akkor simàn xbox 360-at vettem volna nem fos PC-t.Minàlunk kvadràga az xbox(az is egy màsik vàrosban) .ès ha mèg magy.orszàgon megvettem volna az xboxot akkor nem lett volna mivel kiirni a game-et ,mert se DVD iròm nem volt ,ès nàlunk nincs VERBATIM DVD9-es lemez ès nekem volt kormànyom PC-hez ès ugy is csak 1-2 èvig kell PC,hogy jàtszhassak ezèrt vettem csak PC-t.

2.Èn PS3-at irtam nem xboxot te f@x.PS3-on qrvàra nem lehet letöltött game-et futtatni bmeg.

3.ès a 12 ezer Ft. Nem több 10 ezer Ft. Te f@x ?

4.Èngem kvàra nem èrint a multi player szal azèrt se vennèm meg a game-et PC-re.Ès nàlam is úgy van,hogy Pl. A Prototype-ot vègigvittem 2 nap alatt è most ezèrt adjak ki a game-èrt 10 ezer Ft.kat?

Kvàra lexarom a PC-s jatekipart ,akkor is lefogom tölteni Warezről ha mèg 1k Ft.-èrt is adjàk.Meg majd kèsőbb te rinyàlsz ,hogy jaj most tul sok a villanyszàmla ès arra sajnàlod a pènzt ,de bezzeg fassàgra nem sajnàlod , tőlem annyi pènzt b@xhatol el ilyen fassàgokra amennyit akarsz ès ezzel lezàrom a vitàt!

2010. ápr. 7. 18:18
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
Kussoljál már a jóku rva anyádat hogy kinyalják a szüleid a seggedet. Vedd meg a játékodat vagy keressél magadnak te 10 éves tanulatlan hülyegyerek.
2010. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!