Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Fallout 4 vagy...

Szerintetek Fallout 4 vagy inkább a Division éri meg jobban? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mind a kettő játék tetszik csak nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem a Falloutot nem tudtam kipróbálni, a Division-t(Closed/Open Beta) igen és az nagyon szépen futott a gépemen valószínűleg a Fallout is futna.(Nem vagyok benne biztos)

Videókrtyám : Intel Core i5 2500k 3.3Ghz (ezen kívül mindenben biztos vagyok)

Szívesen fogadnék személyes véleményeket is ha valaki játszott velük.



2016. márc. 17. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A Division-t inkább haverokkal jó nyomni. (Mint a R6S-t)

Amúgy a VGA-d helyett a procit írtad :D

2016. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel én nem vagyok nagy multiplayer játékos, ezért én a Falloutra szavazok. Persze csak akkor, ha kellően tudsz hozzá angolul. Amit leírtál, az a processzorod márkája és típusa.
2016. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elrontottam a kérdésben egy dolgot, elég fáradt vagyok ha találtok még hibát azért elnézést kérek.
2016. márc. 17. 20:32
 4/5 A kérdező kommentje:
A processzort szerettem volna leírni, a videókártya rendben van (enélkül elég félreérthető hogy mit szerettem volna)
2016. márc. 17. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Két elég különböző játékról beszélünk.


Én csak multiplayer játékokkal játszok, így én a Divisiont venném meg. A singleplayer rpg játékokra mindig ráizgulok aztán pár óra után hívnak a haverok és megyek velük valamit. Ha éppen nincs kivel játszanom, vagy kedvem netán netem nincs akkor meg sorozatot nézek.


Amm a min sys req: Core i5-2300 2.8GHz

2016. márc. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!