Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ban healer vagy dps jobb?

WoW-ban healer vagy dps jobb?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit hülye a kérdés, de nem tudom eldönteni, melyik a jobb nekem. Tetszik az arcane mage, mint dps és tetszik a resto druid, mint healer, de nem tudom eldönteni, melyik legyen a main-em. Volt valaki már hasonló helyzetben, hogy nem tudott dönteni két kaszt közül? Esetleg pro és kontra? Am pvp-re kell és már volt mindkettő és mindkettő nagyon bejött bg-ken.

Köszi előre is a válaszokat, ha lesznek :)



2016. márc. 18. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az ezredik ilyen kérdés, és ezredszer is csak azt tudjuk válaszolni: mi nem tudjuk eldönteni, nektek mi tetszik jobban. Miért várjátok el vadidegenektől, hogy ők döntsenek helyettetek, bármiben is?


"Volt valaki már hasonló helyzetben, hogy nem tudott dönteni két kaszt közül?"


Soha. Van 11 karakter slot, bőven van hely újabb altoknak. Kipróbálom, a szintezés alatt eldől, hogy fekszik-e nekem a stílusa, vagy sem.

2016. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha eredetin vagy, akkor mindenképpen a resto druidát ajánlom ( meg amúgy is ) pvp-re. Az arcane mage régen sokkal jobb volt, sajnos a jelenlegi patchben már kevésbé és inkább pvp-re használják az emberek.

A resto druida egyébként mindig is az erősebb healerek közé tartozott, jó vele a játék, változatosak a spelljei és a pvp-re szinte a legjobb ( jelenleg ) persze ez változhat, de az eddigi tendenciák szerint mindigis a top-osok között volt :)

Remélem segítettem vmennyit :)

2016. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen wowoztam de volt akkor egy olyan hogy Duel tallent! 2 talent fát bírtál kitenni! Így voltam én is paladinként tank és heal egyben!
2016. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!