Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tudok csinálni egy . Rar...

Mit tudok csinálni egy . Rar fájllal? (San Andreas)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Megvolt a San Andreas és gondoltam csinálok vmi újat, hát elkezdtem beletelepítgetni a kedvenc kocsijaimat. Ehhez le kellett töltenem a San Andreas MOD Installert. Beleraktam egy csomó kocsit, csak valamiért elkezdett lefagyni állandóan, kb 5 percig nem tudtam vele játszani, mert lefagyott. Erre gondoltam, h akkor letörlöm a mod installert, de mikor megtettem, vele ment az egész játék is... Most próbálom letölteni, és kaptam egy .rar fájlt, amit a gép Wordben akar megnyitni. Mit lehet ezzel kezdeni? Mert egy youtube-os videó alapján töltöttem le, de ott nincs a készítőnek problémája a rar fájllal.


Előre is köszönöm!


2010. ápr. 3. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

WINRAR


al kell kicsomagolni

2010. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs WinRAR-od. Google, winrar letöltés, és letöltöd. Utána kibontod vele a rar-fájljaidat, és csinálod tovább.
2010. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy total commander, elindítod a progit megkeresed a rar fájlt belekattintasz és onnan kihúzol mindent. Gondolom darabolt fájl (sok, számodra ismeretlen fájl van) szóval keress egy olyan fájlt amiből csak egy van és abba lépj vele és azt kell kimásolnod.
2010. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!