Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Srácok mi lett a Gates of...

Srácok mi lett a Gates of Andaronnal?

Figyelt kérdés

Én nemrég kezdtem újra és rádöbbentem hogy ez az új frissítés nagyon gagyi... De van megoldás!!! Van egy classic 4story nevű szerver amiben a régi, sokkal élvezhetőbb verzió van és méghozzá magyar szerver is. Elkezdtem játszani aztán rádöbbentem hogy szerintem én vagyok egyedül a szerveren és így nagyon unalmas. Miért nem játszik senki se? Olyan jó játék tiszta wow vagyis hasonló és tökre lehet élvezni. Ezzel nem a szervert akarom reklámozni de újra kéne éleszteni ezt az egész játékot (a régi verziót) valakinek nincs kedve játszani?


Ha igen itt a link a szerverhez: [link]

Tényleg megéri ;)



2016. márc. 19. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van ingyen a Guild Wars 2, Wildstar, Star Wars the Old Republic, Neverwinter, RIFT, TERA, Starforge.

Indokold meg, hogy a fentiek helyett miért játszanék egy vérgagyi WoW-klónnal, ami már akkor is ciki volt, amikor megjelent.

2016. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
WOW! köszi! Régen én is játszottam ezzel a játékkal és most megint kedvet kaptam hozzá, de az új nagyon nem jött be :) Köszi!
2016. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1. a nosztalgia elég okot adhat mindenre. :)

2. Én igazából egy 1100+ feliratkozós YT csatornával rendelkezem, jó hogy mutattad ezt, szerintem csinálok egy gameplayt! :D

2016. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nincsnevem:) válasza:
Imádtam a játékot és sajnáltam, hogy így elgatyásodott... Köszi, hogy küldted a linket, szerintem felnézek, kicsit nosztalgiázok :')
2017. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na ezt én is megnézem kíváncsi lettem :D
2019. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!