Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A star wars empire at war...

A star wars empire at war alapjáték nekem eléggé akadozik mit lehet csinálni azzal?

Figyelt kérdés
A rendszerkövetelményeknél sokkal jobb gépem van.

2016. márc. 19. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
4Gb RAM fix, a patch és a 98-as kompatibilitás mód kell hozzá.
2016. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz
2016. márc. 19. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom az első válaszoló miről beszél, 1G az ajánlott memória, nekem anno 2G-s gépen futott gyönyörűen.
2016. márc. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8gb van a gépben, egyik sem jelent gondot :)
2016. márc. 20. 00:58
 5/7 anonim ***** válasza:

#3


De ha a rendszer 4 Gb felett van, akkor gondjai vannak a programnak vele.


A korábbi gépem nekem is 1, majd 3 Gb RAM-mal, és Win 2000-rel rendelkezett, az új 16Gb-al, de az új gépen kezdett csak problémázni.

2016. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 köszi, ezt nem tudtam. Nemrég szereztem be steamen a játékot (már túl kényelmes vagyok DVD-ről játszani, ráadásul humble bundle ajánlatként csak pár száz forint volt), nem tudom hogy lesz-e gondom vele mert még nem volt időm kipróbálni, de örülök hogy fix van hozzá.
2016. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok! Nemtudom hogy látjátok e még de nekem is ugyan ez a problémám :D Megkerestem hozzá azt a Patchet amit leírtatok.. megtalálja a játékot, aztán kiírja hogy nem lehet átírni.. Unable to write to installation folder.


Nekem is csúcsszuper új gépem van aminek simán kéne vinnie.. aztán akadozik.. és énis elindítottam 98 as kompatibilitással is.. XPve is próbáltam..


de ameddig a patchet nem rakom fel addig felesleges gondolom

2017. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!