Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tudnak a High elo játékoso...

Pisti9876 kérdése:

Mit tudnak a High elo játékosok amit a bronzosok nem? Miben különbözik a gondolkodásmódja egy bronze-silver játékosnak mint egy plat-dia játékosnak? ( League of Legends)

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

High elo player:


Tud farmolni.

Tudja, hogy nem az nyeri a játékot, aki többet öl, hanem az, aki elpusztítja az ellenség bázisát.

Tudja, hogy egy torony/baron többet ér, mint az ellenséges Ezreal végigkergetése a fél pályán (hogy utána még meg is haljon).

Nincs bekészítve a mobafájör alttabra, tudja, mit építsen milyen szituációban.

Használja a minimapet, figyeli a pályát. Nem dörzsöli a fütyköst a lanen/jungleben a fél játékon keresztül, a pálya többi részét is dominálja.

Wardol.

Ismeri a champeket: amit játszik, és ami ellen van. Tudja, mire képes ő, és mire az ellenség.

Kihasználja a lehetőségeket, az ellenség hibáit, stb.

Tudja, mikor legyen aggresszív és mikor nem.

És persze "mechanics".


Csak hogy egy párat említsek.

2016. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem is olyan régen már meg lett kérdezve: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__7588197-m..
2016. márc. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D kerestem ilyen jellegu kerdest de nem talaltam ezert tettem fel :)
2016. márc. 20. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyeske, aki farmol, az már noob. :D Szarrá hányod az ellenfelet és jónapot. Elején jól megrépázod őket, és fel is adják. :D

(a fütyidözsölésen nevettem egyet XD szerintem sokan tényleg azt csinálják közben)

2016. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
high elosok tudnak gazdalkodni az idovel. Ugy tudnak egesz nap a gep elott ulni, hogy nem halnak ehen. Ez olyan, mint a matematima. Ha leulsz komolyan odafigyelessel sokat csinalod, akkor jo leszel. Persze van alaptehetseg. En szerintem egy intelligens, atlagnal kicsit magasabb IQju ember ha jatszik napi 2meccset egy even keresztul siman goldba vegez.
2016. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!