Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Adna valaki erre magyarázatot?...

Adna valaki erre magyarázatot? (Nem a játék a téma de nem tudtam milyen kategóriába rakjam)

Figyelt kérdés

Egy konkrét eset: GTA 4-el játszok tökre élvezem, egyáltalán nem unom meg semmi, pause, kimegyek egy cigire és mikor megyek vissza még nem vagyok ott a gépnél de elönt egy olyan szintű unalomérzés hogy az nem igaz(mármint a gtával és a géppel szemben)hogy az nem igaz..

Egyszerű kizökkenés,esetleg lehet a serdülőkor miatt ilyen erős?



2016. márc. 20. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a cigi miatt van.
2016. márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja lehet..
2016. márc. 20. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm, érdekes. Talán a cigi váltja ki belőled a rossz kedvet. Hallottam már ilyet, ismerek valakit, aki 20 éve cigizik, és mondta már, hogy cigi után mindig lelombozódik a kedve. Nem tudom, hogy ez így van-e, mivel én nem vagyok aktív dohányos. Közben talán olyan dolgokon elmélkedsz, amik elveszik a kedved, esetleg azért mész ki cigizni, hogy hasonló gondolatokon járjon az agyad, netán a dohányzás közben válthatja ki ezt belőled -- és/vagy másokból is -- ezt valami. Akár a cigaretta kémiai összetétele alapján. Én erre tudok gondolni. Nem biztos, hogy igazam van.
2016. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!