Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg szeretném venni a Counter...

Meg szeretném venni a Counter Strike: Go-t, de nem világos pár dolgod?!

Figyelt kérdés

Ezt a játékot nem lehet multiban játszani, anélkűl hogy eredeti lenne? Mondjuk mint az 1.6-ot. Ugyanis eddig én azt játszottam.

Illetve, ha megrendelem neten akkor azzal én mit kapok? Egy cd kúlcsot vagy az egész játékot, CDstöl mindenestöl.


Esetleg ha linkelnétek oldalakat ahonnan meg tudom rendelni, szólok, hogy határon túli vagyok...



2016. márc. 22. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Steam?
2016. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lopott játékkal is lehet multiban játszani, csak nem érdemes. A privát szerverek tele vannak csalókkal, a játékbeli online eseményekről, kampányokról is lemaradsz, nem is szólva a skinekkel való kereskedésről.

Ha dobozos verzióban veszed meg boltban, egy üres tokot kapsz, benne egy kóddal, amit a Steam digitális játékáruházban kell aktiválni:

[link]

Boltban 5000 Ft a "dobozos" változat, a Steamen 14 euró, de gyakran van leárazva 5-7 euróra.

2016. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Steamen van egy ismerősöm aki ad el játékokat. Ajándékként megvesz leárazáskor egy csomót és később az eredeti árnál kicsivel olcsóbban eladja. Számlaszámára utalod az összeget és ha beérkezett a pénz akkor már küldi is (giftként). Nekem tőle van a Garrys Mod, haveromnak meg a CSGO, sztem 3000-3500 körül adja. Mielőtt bárki vádaskodna hogy átverés, közlöm hogy nem az :D a profiljára sokan odaírják a véleményüket és nem találsz olyat ami negatív színben tünteti fel őt mert tényleg rendes :) ha érdekel írj rám, szerda este megadom a nevét vagy megadod a te steam neved és szólok hogy "zaklasson" téged :D
2016. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell hozzá Steam, és nem, tudtommal ennek nincs tört verziója, csa keredetibe lehet játszani.
2016. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom versengőt nem tudsz játszani és rankot sem szerezhetsz törttel. De ha meg akarod venni és van bankszámlád akkor a [link] -ot ajánlom 3000Ft helyett 1000 Ft-ért vehetsz játékokat.

Megbízható oldal nekem is onnan van.

2016. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En 576-ban kaptam letoltokod-kent, mukodik a multy ugyhogy....
2016. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!