Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti melyiket vennétek meg a 3...

Ti melyiket vennétek meg a 3 játék közül? Alien Isolation, Shadow of Mordor vagy Witcher 3?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy nagyon nem tudok dönteni.

Gyűrűk ura rajongó vagyok azért akarnám a shadow of mordort,horror rajongó is azért akarnám az alien isolationt,és nyitott vagyok minden open world fantasy játékra ezért gondoltam a witcher 3-at.

Ti melyiket választanátok?



2016. márc. 22. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel a túlélő horrort nem szeretem, a Shadow of Mordor meg már megvan, kizárásos alapon marad a Witcher 3.
2016. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A WItcher 3-at biztos nem bánnád meg!
2016. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

#2: Hát én megbántam. Mindenki áradozott róla, de én 10 óra után letettem, és soha többé nem bírtam folytatni.


A kérdésre: A Shadow of Mordort mondanám, de 15-20 óra alatt 100%-ra ki lehet pörgetni. A Witcherben lényegesen több tartalom van, és rajtam kívül mindenki imádja.

2016. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-mas mert mi volt a gond a Witcher-el? Nem kötekedésként csak kvínáncsi vagyok rá, mi rosszat lehet rá mondani. Számomra a valaha készült legjobb játék.
2016. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

#4: De én már játszottam más játékokkal is... :)


Na jó, komolyan, mi a bajom a Witcher 3-al?

Geralt és a háreme alapból ellenszenvesek, de ez legyen az én bajom.

Az irányítás tragikus, mintha egy motorcsónakot terelgetnék, nem egy embert vagy lovat (a ló pedig fogyatékos a sokadik patch után is).

Rengeteg fölösleges cselekedet, pl: rá kell néznem mindenre, hogy megjelenjen a megnyomni való gomb.

Dögletes harcrendszer, Geralt gyakran csak egy másodperccel később reagál a gombnyomásra.

Hiába a hatalmas világ és a rengeteg küldetés, ezek nagy része "menj ide, öld meg, szedj 10 virágot".

Értem, hogy miért istenítik sokan, de érthetetlenek számomra a 10 pontos értékelések, mikor pl. a Dragon Age: Inquisitiont ennél sokkal kevesebbért is lefikázták.

2016. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, sok jogos ezekből az indokokból, mondjuk nekem az irányítással és a harc közben való reagálással sosem volt problémán, nem tűnt fel, hogy furcsa vagy késleltetett lenne.


Igan, néhány küldetés elég vicces az biztos, főleg az elején. De szerintem ugyanannyi, ha nem mégtöbb nagyon jó küldetés is van. Külön kis megdöbbentő fordulattal rendelkező történetek vagy meghozandó döntések, amik akár a későbbiekben a történet kimenetelét is módosíthatják.

És azt is szeretem a nyitott világban, hogy ha úgy döntök sétálok, a gyors utazás helyett, akárhová mehetek és útközben szörnyekbe botlok, vagy embereken kell segítenem akikkel nem is találkoztam volna, ha nem járok arrafelé.


Viszont elsősorban a történet, ami miatt annyian istenítik. Ritka az olyan játék, aminek ha jól tudom közel 15-2o lehetséges befejezése van és minden rajtad, a te döntéseiden múlik. Bosszantanak azok a játékok, ahol akármit is döntök, a végén ugyan az a befejezés jön ki. Itt minden rajtam múlik. :)


Szerintem épp ezért húzzák le könnyebben a Dragon Age-t. Ott csak mész és mész és mész és harcolsz és sehol semmi történet, hosszú órák után lesz csak valami jelenet, ahol megtudsni bármit is.

2016. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2: Hát én megbántam. Mindenki áradozott róla, de én 10 óra után letettem, és soha többé nem bírtam folytatni.


A kérdésre: A Shadow of Mordort mondanám, de 15-20 óra alatt 100%-ra ki lehet pörgetni. A Witcherben lényegesen több tartalom van, és rajtam kívül mindenki imádja.


Érdekes, én a Skyrim-al voltam régen ugyanígy, amit most is elővettem, de 20 óra után megint otthagytam.. A Witchert meg csak azért nem vittem ki 1 hét alatt, mert napi 2 órát játszottam csak, hogy minél tovább tartson kivinni :D (Nem szeretek valamit többször kijátszani, max ha már nagyon régen vettem elő és nem emlékszek a történetére stb stb)

Amúgy ezek közül az Alien Isolation lóg ki, ha gyűrűk ura rajongó vagy akkor a Shadow of Mordor-t vedd meg, nem egy rossz játék, de az év játéka még mindig a Witcher 3.

2016. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem tudom aktuális e még, de jövök én is, mindegyiket toltam. Tehát:


Ha horrort akarsz, és jó horrort, túlélőhorrort, jöhet az Alien. Sok akció nem lesz, és erősnek se nagyon érzed magad, de az atmoszféra végig ott lesz, menekülhetsz mint a disznó. Vannak ellenfelek, de maga az Alien nincs köztük, fenyegetés inkább.


Mordor: Marhajó open world henetlésszimulátor, és gyűrűk ura, de nem kavarog a filmek/könyvek eseményei körül, előzmény, így szabadon mozog. A Nemezis rendszer miatt minden játék más lesz, mert te építed a saját konfliktusodat. Ha egy ork csak azért emelkedik hatalomra, mert 5x megölt téged, akkor a fejedbe fogja dörgölni, és még jobban fogod rühellni. És jobban fogod élvezni, mikor végre megölöd. A sztori egyszerű, a karakterek szintén, de a játékmenet ötös.


Witcher 3: Open World rpg, mocskos hosszú, sok karakter, de nekem nagyrészt mindenki szimpatikus volt, a sztori pedig érdekes és jó. Vannak bugok, meg kis egyenetlenségek, de overall nekem ez tetszett legjobban a 3 közül. Fura, mert nehezen nyitom meg, de ha megtettem, legalább fél/háromnegyed napot ülök előtte.

2016. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én játszottam a shadow of mordorral és most játszok a witcher 3-al.Véleményem szerint mindkettő nagyon jó játék.

De ha egyet kéne választani akkor annak ellenére hogy én is nagy Gyűrűk ura rajongó vagyok a witcher 3-at ajánlanám.Garantáltan jó ideig elleszel vele mert nagyon nagy a világa,rengeteg küldetése van.Karakterei jók,humor is van benne rendesen és a főküldetés is elég jó.Nem tudom mennyi ideje játszom vele (jelenleg a dlc-k küldetéseit tolom) de még mindig nem untam meg :)

2016. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!