Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Budapesten van olyan üzlet...

Budapesten van olyan üzlet ahol kipróbálható a steam controller?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak valamilyen controllert a közeljövőben csak még azt nem tudom hogy milyet ez a steam-es cucc érdekesnek néz ki de addig nem szeretném megrendelni amíg nem tapasztalom hogy milyen kézben fogni és használni!

2016. márc. 23. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemtom, de ezt javaslom megtekintésre :)

https://www.youtube.com/watch?v=kXHZ5mRxDZA

2016. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Láttam már a videót és azért is vagyok vele úgy hogy tényleg ki kell próbálni!
2016. márc. 23. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Borzasztóan gyenge minőségű, ropogós-kopogós műanyagok, hitvány kapcsolók, kényelmetlen forma. Két hónap szenvedés után el is adtam, de az új tulajnak is megfájdul tőle a keze.
2016. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Milyen controllert tudnátok akkor ajánlani?

Mert őszintén megmondva utoljára még a Super Nintendom mellet volt controller de annak is már van 20 éve azóta pc-s vagyok!

2016. márc. 24. 05:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Kizárólag Xbox kontrollert, jelenleg csak azok kompatibilisek 100%-ig az összes újabb PC játékkal. Hogy 360, vagy One, azt rád bízom (mindkettőnek vannak hívei).
2016. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megrendelem a steam knotrollert mennyi idő amíg kihozzák?
2016. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Ott van a Steamen: 4-8 munkanap. Aztán bekerül a magyar vámáruraktárba, ott rohad hetekig, mire nagy kegyesen kiküldik az értesítést, hogy fizess be X ezer Ft ÁFA-t, végül átveheted. Te pedig ezalatt folyton azon bosszankodsz, hogy miért nem inkább Xbox kontrollert vettél abból a pénzből..
2016. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!