Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 4-ben ha elkezdem...

Battlefield 4-ben ha elkezdem a "campaign"-t, és közben szerzek új fegyvereket, DOG TAGS-okat, azok nálam fognak maradni és használhatom majd őket multiplayerben is?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Amiket a pontok után szerzel (tudod Campaign:Bronze,Silver,Gold) azokat nem de van néhány fegyver amit igen. Dögcédülékat csak multiplayerben tudod.
2016. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne kínlódj a single player résszel, a multi teljesen más és sokkal jobb. a single részben nagyon buták a gépi ellenfelek, ha ott jónak gondoltad magad, akkor a multiban csalódni fogsz. valódi emberek ellen sokkal nehezebb és izgalmasabb a játék!
2016. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Multin is játszok. Valóban nehezebb játszani valós játékosok ellen, tudom én, de kössz! :)
2016. márc. 24. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!