Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik volt az a PC játék...

Melyik volt az a PC játék amelyik leginkább szórakoztatott és lefoglalt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet régi, új, mindegy csak szeretnék valami jó játékkal játszani ami lefoglal és elvagyok vele egy darabig. Ezért kérdezem hogy számodra melyik játék volt ez. Mint mondtam az se baj ha régebbi.. :D


Lehet nem egy az ízlésünk.. De ki tudja. :)


2010. ápr. 4. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Medal of Honor: Allied Assault.

KLasszikus, szerintem a legjobb háborús játék, vagy 10-szer, 15-ször játszottam újra, de még mindig nem unom.

2010. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
A régebbiek közül a The Witcher, az újak közül a Dragon Age: Origins ami jó játék és le is foglal. Meg a GTA- IV és San Andreas is. Így hirtelen ennyi.
2010. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Régiek:

Star Wars JK II Jedi Outcast

Return to Castle Wolfenstein

Colin McRae Rally 2

GTA Vice City

Call of Duty 2


Újak:

Left 4 Dead (1 és 2)

Call of Duty 4 - Modern Warfare

SAW The Video Game

Colin McRae Rally 4

GTA 4


stb. ...

2010. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Left 4 Dead 1-2
2010. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Plants vs. Zombie, Devil May Cry 4, Aion, prehistoric(nagyon régi)Gta 3,vice city, 4
2010. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!