Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blade & Soul! Class útmutató?

Blade & Soul! Class útmutató?

Figyelt kérdés

Ahoy~

Nem régiben kezdtem a játékot és szeretnék egy kis segítséget kérni.

Kb. arra lennék kíváncsi, hogy melyik class mire jó, előnyök, hátrányok stb.

Ugyanis Force Master, Blade Master, KungFu Master-ben gondolkozom és nem tudok dűlőre jutni, melyik lenne megfelelő, és ezért szeretném véleményeteket kérni :)



2016. márc. 25. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mit szeretnél csinálni majd max lvl-en , ha pl pvp-ni szeretnél (és igen ebben van a legnagyobb potenciál maxon) akkor force master vagy kung fu master , de az assa és a summonner a legjobbak illetve a blade dancer valamiért (nem tudom hogy miben különbözik mert nem próbáltam még) sokkal erősebb mint a sima blade master.

PVE-re meg kb tök mindegy , hogy mit választasz.(legalábbis szerintem bár én inkább pvp-s vagyok , szal talán majd más többet tud erről mondani neked)

Mondjuk érdemes utánaolvasni is ,én is ezt csinálom ha valahogy nem tudom eldönteni mit kezdjek vagy merre talentoljak a skillek között.

2016. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármit választhatsz, csak blademastert ne. Ha azzal kezdesz, akkor rengeteget fogsz kínlódni pvp-ben. A bladedancer és a blademaster között a fegyveren és a nevükön kívül semmi hasonlóság nincs. A bd inkább egy butított destroyer autistáknak. Legerősebb classok jelenleg a bd, destro és summoner, mert ezeknél csak max három gombot kell spamelni és win. Summoner a legunalmasabb, mert ott a rákos macska dolgozik helyetted. Ha kfm-et csinálsz és netalán jól játszol vele, akkor számíts arra, hogy repoltolnak macro miatt. Fm-re nincs panasz, nem könnyű, de nem is olyan nehéz. Assasin, ami még hihetetlenül op tud lenni akár alacsonyabb szinten is.

Gondolom már elkezdted a játékot, így annyit tudnék mondani, hogy próbálj ki minél többet. Lvl 40-ig 10-15 óra alatt kihúzod és az arénázást pedig minél előbb, lehetőleg már lvl 20-nál kezd el. Warlock-ot sokan op-nek tartják, de nekem eddig ez a legkönnyebben megverhető ellenfél.

Végülis at fm egy jó kezdő kari lehet.

2016. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!