Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kitaláltam egy forradalmian...

Kitaláltam egy forradalmian új FPS-akciójátékot! Vélemények?

Figyelt kérdés

Tehát olyan lenne, hogy nemcsak egy adott háborút/kort ölelne fel, hanem sok helyen és sok időben történne egyszerre! Az összes ismertebb háborúk/csaták szerepelnének benne (pl.: 1-2. világháború, Napóleoni háborúk, vietnami háború, iraki háború, 100 éves háború, orosz-afgán háború, Amerikai függetlenségi háború, magyar szabadságharc, francia forradalom stb...)

Tehát a pálya elején a játék véletlenszerűen kiválasztana egy kort és helyszínt és már indulhatsz is harcolni...

Szerintem nagy sikere lenne az ilyesfajta játéknak, hogy nem tudod milyen pálya lesz, milyen kor, milyen felszerelés. Ja, és legyen benne valósághű mód is (a normál mellett), amivel valós körülmények között harcolhatsz (pl: a golyót nem automatikusan veszi fel, hanem le kell hajolni érte és szedegetni, ha elromlik a fegyver megpróbálhatod megjavítani, de lehet nem sikerül, vagy épp menedéket kérhetsz az ellenség elől, de nem tudhatod hogy kiadnak-e vagy sem...)

Szóval ez jó nagy kapacitást-igénylő (több ezer giga vagy tera) játék lenne, de ha elkészülne, szerintem tuti monopol helyzetbe kerülne a piacon, mint hiánypótló árucikk...

Ez az én játékom amit megálmodtam pont ma, és gyors leírtam, el ne felejtsem... Hogy tetszik? Van létjogosultsága? Kiadható? Valamint, ti milyen játékot képzeltek el? :)



2016. márc. 25. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tök izgalmas lenne amit kitaláltál ,kreatív vagy .
2016. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Több ezer giga? xD Ne is álmodj róla
2016. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
nehany lelkes amatoron kivul senkit se fog erdekelni.
2016. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

a 2.-nak írnám: már most vannak olyan szuperszámítógépek amik 1000nemtudomhány magosak, 5000 terás grafkártyával stb, tehát csak idő kérdése mikor jönnek a terás, petás mennnyiségű játékok


3.- ebben nem lennék biztos, szerintem mindenkit érdekelne (max. lányok többségét nem)

2016. márc. 25. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Ebben semmi forradalmian új elem sincs, ez csak az alap ötlete a játékodnak.


Több ezer giga vagy terás tartalommal bíró játékokat senki az életben nem fog készíteni, legalább még pár évtizedig.

2016. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a Darkest of Days is hasonló.
2016. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az ezer giga/teraval azert durvan elszaltal...

már most vannak olyan szuperszámítógépek amik 1000nemtudomhány magosak, 5000 terás grafkártyával stb, tehát csak idő kérdése mikor jönnek a terás, petás mennnyiségű játékok.

csakhogy azok a szupergepek marhara nem hetkoznapi hasznalatra vannak tervezve, mar csak a meretuk miatt is es nem jatszasra alkalmas Os fut rajta. az mar hab a tortan hogy feszegetjuk a szilicium fizikai hatarait, szoval a jovoben nem biztos hogy a hagyomanyos gepek lesznek.

2016. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És ebben most mi a forradalmian új? Semmilyen új ötlet nincs benne, ezer éves sablonok vannak benne csőstül.


Btw ezer meg egy olyan FPS létezik, amiket direkt úgy készítenek el, hogy könnyen módolhatóak legyenek, azoknál alapból teljesül ez.

Ott van a Mount and Blade széria, középkoritól kezdve, Napóleonoson át, fantasy környezetig minden van benne én még Star Wars-os móddal is találkoztam (jó sz..r is volt).

A fegyver javítás kb. az összes TES játékban szerepel, emlékeim szerint az ezer éves Far Cry 2-ben is volt.


Egyébként nem is nagyon vágom, hogy ez szerinted miért lenne sikeres. Lenne pár tucat random csata, egymástól teljesen különbözően, éééés? Ezt mégis mi tartaná össze? Ez csak egy játékmotor meg rá pár pálya aztán csók. Mi a kohézió?

2016. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Engem bizony teljesen hidegen hagyna, egy fillért nem adnék érte. 16 évesen még nekem is voltak ilyen világmegváltó ötleteim, aztán kinőttem őket.
2016. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Isten álddjon meg.
2016. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!