Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Emlékeztek még régről a...

Emlékeztek még régről a Bionicle játékokra 2000-es évek első fele?

Figyelt kérdés
nekem szerencsére egy sem volt így visszagondolva jó nagy baromság volt persze akkor szerettem volna de nagyon drága volt
2016. márc. 26. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem volt: [link]


Mindig is vágyakoztam utána, végül kaptam egyet. Az viszont tény, hogy nagyon drága volt.

2016. márc. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt is egy de fogalmam sincs azóta mi lett vele.:D
2016. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Naná, hogy emlékszek, naponta látom őket, mert egy egész kollekció porosodik a polcokon és az íróasztalomon. Némelyik drága volt, de újonnan vásárolva a legtöbb Legóhoz képest viszonylag olcsók voltak, és a maiak is azok.
2016. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor kijött az alap hatos, akkor én is sóvárogtam értük, de aztán kicsit később meg lett az egész Nuva kollekció. Az a lapból egy sem volt meg, viszont az összes nuva meg volt (van). Ezen kívül még van egy zöld bogárszerűm (már nem tudom azokat hogy hívták), de abból többet nem kaptam, mert anyám szerint mind egyforma volt, csak a színük más (ami nagyjából igaz is), meg volt még egy magasabb ezüst/arany figurám, meg egy még nagyobb fekete maszkot viselő. Én imádtam őket. Hogy baromság? Hát ennyi erővel minden játék az. Szerintem nagyon jó játékok voltak.
2017. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huhh nekem volt vagy 40 db. :D Imádtam őket. Most már nem annyira érdekelnek, lévén 21 éves vagyok, de így utólag visszagondolva sem gondolom hogy kidobott pénz lett volna. :D
2017. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!