Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani nekem PC-re...

Tudtok mondani nekem PC-re játékokat?

Figyelt kérdés

Ha létezik ilyen akkor elgondolkodtató érdekes történetű legyen (nyomozós is lehet) olyan ami megmozgatja az agyat de van benne akció, feszültség stb...


A válaszokat előre is köszönöm szép napot mindenkinek és vigyázzatok magatokra kellemes ünnepeket :)



2016. márc. 27. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy balhé, Jade empire ...
2016. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 íazazazazaza ***** válasza:

Life is Strange-t mindenképp told ki :D

Sok kérdésnél leírtam már ezt a játékot, mert szerintem egy remekmű :D


Ha érdekel a story akkor nagyon röviden:Egyetemi diák vagy egy fotós főiskolán és rájössz hogy visszatudsz menni az időben de csak keveset meg azért vannak gondok, de nem spoilereznék :D


A játékban kell nyomozni, van hogy be kell törni, meg stb, elég akció dús is, de persze az "erődön" van a hangsúly hogy hogyan is használod fel.

Ja és ez a másik amiért tetszik, ugyanis a döntéseiden alapszik a játék, jó persze a fő story ugyan az de elég ütős, és azért rossz visszahallani néha 1-2 "rossz" választásodat.(bár nincs olyan hogy rossz mert a döntésekre épül tehát inkáb mondanám úgy h nem annyira erkölcsi döntést hoztál :D)

Annyira jók a szinek a zene, passzol minden, és elhiszed kb hogy ez meg is történhetne, és a játék konrétan eléri hogy már-már kötődj a karakterekhez.

Én azután hogy kijátszottam még elég sokáig a hangulatában voltam annyira megfogott :D


Remélem tudtam segíteni.


Kellemes ünnepeket!


Üdv, :D

2016. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Life is Strange-et tudom én is ajánlani.
2016. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Történet orientált:


The Wolf Among Us

The Life is Strange +1


Nyomozós (jó sztorival):


L.A. Noire

Murdered: The Soul Suspect

2016. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) ha esetleg eszetegbe jut még valami akkor szivesen elölvasom
2016. márc. 27. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb minden Tell Tale Games (Wolf among us, life is strange, the walking dead stb).


Brothers - A tale of two sons

Legtöbb point and click játék (pl memoria)

valiant hearts

2016. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!