Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért "blokkolja" a CS:GO-mat...

Miért "blokkolja" a CS:GO-mat a saját szerverem?

Figyelt kérdés

Régen tökéletesen működött a saját szerverem, igaz otthonról hostoltam, de minden portforward, minden jó volt, haverokkal toltuk, volt, hogy idegenek is feljöttek.

Az új wildfire update óta nem ment a szerverem. Portforward és a mostani IP átellenőrizve, tűzfal kikapcsolva, minden jó, semmit se változtattam, de már átnéztem mindent. Utána jöttem rá, hogy cseszegettem még az indító .bat-ot, és kimaradt, hogy az -ip a lan ip-m és a -port 27015. Ezeket visszaraktam. Így meg valaki fel tud jönni, valaki nem, az én CS:GO-m pedig konkrétan besz*rik. Egy szerverre se enged fel, a konzolom ezt spam-eli folyamatosan: Retrying to connect public(szerveripje)...

Megpróbáltam parancsikonnal indítani, úgyse működött.


start.bat:

srcds -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 0 +map ba_jail_Bravo -tickrate 128 +sv_lan 0 -threads 8 -ip 192.168.0.11 -port 27015 +sv_setsteamaccount ********************** +sv_pure 0


Próbáltam az ip-nél a public ip-met is, amire a többiek csatlakoznak. A steamaccount helyén meg természetesen egy kód van, de azt NEM TESZEM KÖZZÉ!

Aki tudna nekem segíteni, azt nagyon megköszönném. Már mindennel próbálkoztam... Most újra updateltem, meg minden.



2016. márc. 28. 18:45
 1/1 anonim válasza:
szerintem az egész szervert fogd és töröld ki majd csináld meg újra ha az sem működik akkor meg szerintem próbáld meg azokat a 24/7-es oldalakat ahol lehet bérelni szervert.
2016. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!