Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 2-ben hogyan lehet...

A sims 2-ben hogyan lehet ikreket csinálni? Mármint hogy iker babák szülessenek.

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a kód az forcetwins, meg hogy túrótortát kell ennie a csajnak, de van egy olyan módszer is a pasinak mondjuk vízöntő a horoszkópja a csajnak meg halak, és akkor is ikrek lesznek. Természetesen ezeket a horoszkópokat csak hasraütésszerűen írtam (vízöntő, halak), mert pont erre lennék kíváncsi. Minek kell a horoszkópjuknak lennie?
2010. ápr. 4. 20:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Az véletlen történik mint a valóéletben. Nekem már egyszer voltak a sims 2ben ikreim. De kb 40 ből egyszer lesznek ikrek.
2010. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom,de nekem egyszer a hajótöröttekbe volt!!Egy fiú egy lány!!
2011. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kicsicsillag ;) válasza:
Az alap sims2-ben ezek a módszerek nem működnek! Ha ikreket szeretnél akkor töltsd le valahonnan a Vár az üzlet kiegészítőt.. ha azt felteszed onnantól a "forcetwins" kód beírásával ikreid fognak születni! Mikor a terhes simnek már nagyobb a pocakja akkor kell beírnod. Vársz amig megszületnek és tádáám: ikrek! :)
2011. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mikor a simed terhes lett és már nagy a hasa akkor menj a konyhába és csinálj túrótortát. De ehhez a simednek jól kell tudni főzni. Remélem sikerül :)
2012. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem csinálatm a csajjal semmit, etetttem, takarítottam vele azt' ikrek. már van két ikres családom, és mindegyikbe csak egyet akartam!!
2013. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem sikerült a Sims2-ben ikreket összehozni, bár a túró torta és egyéb módszerek eleve kiesnek, mert nincs kiegészítő, csak az alap játék. Erre egyszercsak véletlenül ikrek lettek, pedig semmi tudatosság nem volt benne, már le is mondtam erről, mert azt hittem a kiegészítők nélkül nem megy. Viszont a nőnek és a pasinak ugyanaz a horoszkópja, mindkettő skorpió jegyű.
2015. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!