Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik a kedvenc fegyvereitek a...

Mik a kedvenc fegyvereitek a Fallout 3-ban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Melee:

Shiskebab

Jingwei's shocksword


Small Guns:

Blackhawk

Lincoln's repeater

The Terrible Shotgun

Xuanlong Assault Rifle


Energy Weapons:

Alien Blaster

Gauss Rifle


Big Guns:

Vengeance


Unarmed:

Fisto


Explosives:

Bottlecap Mine

Nuka Grenade


Általában, ha játszom, akkor az alap felszerelésem a Jingwei's shocksword, Blackhawk, Xualong Rifle, 3 Bottlecap Mine és 5 Nuka grenade szokott lenni a súly/sebzés arány miatt.

2016. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem is amúgy ez a kettő a kedvenc kézitusa fegyverem.

Nekem kézi lőfegyverből a kínai gépkarabély meg a 44-es magnum(távcsővel)

Sugárból az android sugárfegyvere+a földönkívüli fegyver(supermutantba kettő kell és meghal, fejbe csak egy)

Én általában plazmagránáttal szoktam menni

meg nehézfegyverek közül a Drone Cannon(A földönkívülis küldetésben van)

Nekem páncél terén egy szamuráj páncélom és sisakom van, meg a téli T-51b-s páncél.

2016. márc. 30. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Chinese Stealth Armort használom. Magas stealth skillel és melee fegyverrel nagyon erős, sneak attack criticalban. A keményebb helyzetekre pedig Ranger Battle Armor, mert viszonylag könnyű és a power armorok után annak a legnagyobb a sebzéselnyelése.


A power armorok annyira nem jók, mert nehezek és rontják a sneaket, de annyira nem magas a DR-ük, hogy kárpótoljon. Amelyik meg strenght bónuszt ad, az épp csak annyit, ami ellensúlyozza a nagyobb WG-t, cserébe a DR-e is sokkal alacsonyabb.


A Samurai Armor DR/WG-ben szintén nem rossz, de csak mert nagyon könnyű. Inkább a játék elején számítana jó páncélnak. Magasabb szinten már alacsony a damage resistance-e.

2016. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, most megnéztem melyikre gondolsz a Ranger Armorral.

Rohampáncélnak hívják a magyarosított változatban.

Nekem a Tenpenny torony-féle van meg(Még javítható is a sima Ranger Armorral).

2016. márc. 31. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!