Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szereted a LEGO-t?

Szereted a LEGO-t?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 22:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
kicsiként nagyon szerettem, néham ég most 19 évesen is rámjön a legózhatnék, de sosincs időm elé ülni:S:)
2010. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én 42 évesen is szívesen leülök a fiammal LEGO-zni. Néha jobban leköt, mint őt!
2010. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
53%
egész finom XD
2010. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is imádtam kis koromban játszani vele:) Most 24 vagyok pár éve az összeset elajándékoztam egy gyermekotthonnak így már nincs...
2010. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Persze imádom. Játszani is meg... KÓSTOLD MEG NUTELLÁVAL!!!!!!
2010. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Naná! Amúgy én lekvárral eszem!:D
2010. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Há hogyne!!!
2010. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Előző vok! Mellesleg szeretem a modelleket most például egy teljes magyar tűzoltóságot csinálatam mentőkkel mindennel együtt, meg egy cabriót ami mindíg elüt egy embert az autópályán és egyszerűrn király:helyszínelés,műccaki mentés :D
2010. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Gőte ***** válasza:
Jesszus Ki neeem?!! Valószínüleg a legsikeresebb játék a világon... fantázia, végtelen lehetőségek! Persze van a sok mafla figura, akik már 12 évesen elkezdik a szerencsétlen valóság showkat nézni és azok után már "ciki meeg béna" és persze hogy sokan szégyenlik de mindenki szerei, mert nem... ismétlem nem lehet balőle kinőni... Én 16 vagyok és még most is itt sorakoznak a polcomon a Transformer figurák mellett a 40 cm magas mechák, robotok, épületek, és hasonló kreatúrák! Sőt... animáció szakon tanulok így egy a lego-bol kipattant ötlettel már van egy komplett rajzfilmötletem.. szóval... hibátlan dolog... a hamisíthatatlan gyerekkor!
2011. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kósa László Dániel válasza:
persze szeretem.
2011. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!