Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a tankos játéknak a...

Mi ennek a tankos játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat játszottam vele. Annyira emlékszem belőle, hogy minden pálya végén leszállt egy repülőgép, nekem pedig abba kellett belehajtanom. Különböző "ágyukat" lehetett felvenni a tanknak. volt, amelyik vízsugarat, volt amelyik tüzkarikákat lőtt. De volt rakétaszerű is. Persze nem végtelen töltéssel. Volt egy olan pályán, amelyikben szinte végig vizen kellett menni. Viszont a tank saját talpával nem mehettem rá a vízre, úgyhogy felkellett venni egy olyan talpat, ami tud menni a vizen. Meg volt egy lávás pálya is, ahol szintén egy olyan talpat kellett felvenni, ami a láván tud menni. Az ellenfelek csak tankok voltak, azok viszont különböző méretben. Az egyformán kinéző tankok ugyanazt lőtték. A vízsugarat lövő tank is kinézett valahogy, a tűzkarikát lövő már megint máshogy. Sajnos csak ennyire emlékszem belőle. Meg még a pályák részletei vannak meg. Nem egy mai játék. Ma valahogy felkerült a suliban, most meg bosszant, hogy nem emlékszem rá.

Remélem, van valaki, akinek ennyiből is be tud ugrani. :)



2016. ápr. 1. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tán word of tanks?
2016. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem az.

Azt elfelejtettem leírni, hogy singleplayer játék.

Végig lehet vinni, minden pálya után újabb jön. Mindig menteni kellett, azt be lehetett tölteni, ha meghaltál. És így mentek sorba a pályák, míg nem értél el az utolsóhoz.

2016. ápr. 1. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Recoil
2016. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahh, köszi, tényleg az ;)
2016. ápr. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!