Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valakinek modos ötlete?...

Van valakinek modos ötlete? (Minecraft)

Figyelt kérdés
Bővebben: Olyan ötleteket keresek, amit nem nagyon találhattok meg más modokban, de szeretnétek. Akár új világot is mondhattok. Annyit kérek, hogy survival jellegű legyen főként, ne legyen gépezet vagy ilyesmi. A csapatommal készítek éppen egy modot, de nem szeretnénk ugyanazt beletenni, ami már több modban is benne van (rubint, ezüst, új fák, stb...) Ne azzal gyertek, hogy "ötlet nélkül ne készíts modot", van ötletem, csak arra vagyok kíváncsi, hogy Ti esetleg mit szeretnétek egy modban?

2016. ápr. 1. 23:52
 1/4 íazazazazaza ***** válasza:

Nem tudom meddig lehet elmenni, de én már nagyon régen gondoltam egy olyan modra ami nagyon durván összeköti a házakat a redston-al.

Tehát:

Ilyen normálisabb kábelek, áram források stb, mondjuk olyan blockok amiben alapból van redstone,tehát ilyen üreges, kb mint a valóságban :D


Tudom ez nem survival, bár mondjuk ha le lehet craftolni akkor :D


Üdv, :D

2016. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 énteőőnmitiőkönök válasza:
van már ilyen pl áramkábel vízkábel ami egy blockon fut és vann olyan mod is amivel lapvékonyságú anyagot tudsz készíteni és ezzel a vezetékeket el tudpod takarni , meg olyan is van ami vezeték nélküli redstone jelet küld akárhogy több tíz chunkon át
2016. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én például olyat szeretnék, hogy újabb szörnyek, újabb struktúrák (mert már unom a falvakat, erődöket, mindegyik erődben tudom mi a titkos kód, és ez így unalmas! Meg pl.: új fegyverek: (tudom hogy hasonló már van) Nagy, kétélű balta, szabja, ha már régi is, akkor is lehetne egy régimódi kis pisztoly, olyan kétélű harci kasza (természetesen mindennek külön barkácsolási módja lehetne). Ezek mellé újfajta üzletek a falusiaknál (olyan mi megéri). Megy nagyobb barkácsasztal (nem 3X3, hanem pl. 5X5, és ezeken lehetne nagyobb dolgokat csinálni. Tudom, hogy vannak HASONLÓ modok, de ha mindez egyben lenne, akkor létrejönne egy tökéletes survival mod. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy gyűrűk ura mod jó lenne androidra,olyan amiben vannak törpék tündék emberek (olyanok amik meg tudják védeni magukat) és orkok.
2018. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!