Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 Get to work kieg!...

Sims 4 Get to work kieg! Miért nem ismeri fel?

Figyelt kérdés

Nagyjából az összes lehetőséget kipróbáltam már, hogy működjön a kieg, de egyszerűen nem ismeri fel a játék.. A Get together-t felismeri, de a Get to work-öt valamiért nem..

Próbáltam már windows tűzfalon is valamit bütykölni, amit írtak, aztán rendszergazdaként futtatom és kompatibilitás az win7es. De így sem működik. Origin nincs a gépen, nem is használom.

Ha esetleg segít, ilyen sorrendben raktam fel a játékokat:

1. alapjáték.

2. 1.4.83-as update.

3. get to work kieg.

4. 1.7.65-ős update.

5. get together kieg(crack-elve)


Esetleg valaki még tud valamit mondani, hogy mit csináljak? Mert nagyon szeretném kipróbálni a kieget, de egyszerűen nem ismeri fel. :(



2016. ápr. 2. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

üdv. az origin nem befolyásoló tényező(nekem sincs gépen és tökéletesen fut sims 4)


1-2 tipp:

1. a sorrend jó de a get together előtt sztem még a spa day-t is telepítsed a jobb élményekért.


2. a virusírtóba tedd a The Sims 4 mappát a kivételek listára mert állandóan bezavar(hat) a crack-nek a virusírtó és lehet ezért nem érzékeli nálad a get to work kieget.


3. pontosan milyen op. rendszered van? x64 vagy x86(x32) nekem win7 x64-es és tökéletesen megy ellenben az x86-os(32bites) rendszereken már gondok adódhatnak.


4. ha már kompatibilitás modba inditod akkor windows xp sp3-ba mert ha 32 bites rendszered van akkor "csak" így működhet a rendszergazdai jogok mellett.


5. a telepítési sorrenddel kapcsolatban. amit írtál jó csak úgy kellene hogy egymás után rakod ha lehet és csak a legutolsó után crack-eled és inditod(elnézést ha így csináltad csak az is okozhat ilyen hibát ha kiegenként inditod mert a beállítási fájlokat inditás után már menti a rendszer)


egyenlőre ennyi jut eszembe. ezeket próbáld meg. reméljük hogy x64-es rendszered van mert ha nem akkor szinte esélytelennek gondolom de reméljük működni fog :)

2016. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Letöröltem a játékot, utána felraktam egy deluxe, előre crackelt változatot, ami szintén nem futott, mert origin problémája volt a drágának.. Úgyhogy a deluxe változatot is töröltem.

Egyébként mindent próbáltam. Ahányszor raktam újra a játékot, annyiszor raktam kivételbe vírusírtónál, futtattam rendszergazdaként, ahogy mondtad, kompatibilitás win xp sp3-mal, de egyszerűen semmi.. Még azt az fránya origint is letöltöttem, hogy akkor ha azt kéri, akkor kapja meg, de nem.. úgyse indult.


64x-es rendszerem van, de reménykedem, hogy találok olyan verziót, amit tudok játszani... :/

2016. ápr. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!