Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan zelda játék amit az...

Van olyan zelda játék amit az ember meg tud magától is oldani, segítség nélkül?

Figyelt kérdés
gondolom mondanom sem kell, hogy az első zelda játékot lehetetlenség segítség nélkül végigvinni:D pl a random bokrok amiket le kellett égetni stb. a második is hasonló, ráadásul s*gg nehéz. a link to the past egészen megoldható. az ocarina of time, és majoras mask, nagyon bejön a stílusuk és kajak imádnám őket, de egyszerűen nem tudok sose rájönni hogy éppen mit kell csinálnom, vagy hova kell mennem. most kezdtem a links awakening-et, és megint még csak az elején vagyok, de ötletem sincs mit kell csinálnom. van olyan ami magától értetődő, és nem kell hozzá utánanézem percenként hogy most éppen mit és hogy? mert már elegem van, hogy egy ilyen játékot sem tudok leülni és nyugodtan végigjátszani, mert folyton van valami amire lehetetlen rájönni.. habár lehet hogy csak én vagyok béna hozzá:D

2016. ápr. 2. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a továbbjutással, a puzzle-ökkel sosem volt gondom, a harcokkal, akciójelenetekkel annál inkább. Mondjuk az Ocarina és a Majora pont olyanok, hogy magadtól soha az életben nem jössz rá, hogy pl. X órakor az Y helyen kell eljátszani a Z dalt. Nekem a Gameboyos/DS-es verziók a kedvenceim (a Minish Cap visz mindent), azokon úgy mentem keresztül, mint kés a vajon.
2016. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisipoke ***** válasza:

A legtöbb Zeldában elég könnyen tovább lehet jutni minden segítség nélkül, ha egyszerűen elolvasod, amit a karakterek mondanak. :) Az első két rész kivétel egyedül.


Az Ocarinánál nagyon egyértelműbben végigjátszható Zelda nem nagyon van szerintem, ha elolvasod, amit mondanak. Bár ja, a Link's Awakening, meg a Link to the Past is az egyszerűbbek közé tartoznak ilyen szempontból.

2016. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisipoke ***** válasza:

Ja, egyébként ez mind saját tapasztalat alapján. Minden Zelda játékot végigjátszottam legalább egyszer, és az első két részen kívül egyikhez se kellett sose online leírás vagy ilyesmi... Egyedül akkor néztem utána 1-2 dolognak, ha mondjuk mindent össze akartam szedni, és nem tudtam, hogy hol van pár negyedszív, vagy ilyesmi.

És azért néhány cím, pl. az előbb említett Link to the Past vagy Link's Awakening egészen kis koromban volt meg (szóval ilyen általános iskola alsó tagozat), és oké, hogy akkori fejjel kicsit nehezebbek voltak, de valahogy mégis sikerült. :) Viszont a két Oracle-lel ilyen ötödikes korom körül nem volt már semmi különös problémám.

2016. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!