Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A world of tanks-ba letöröltem...

DavidK. kérdése:

A world of tanks-ba letöröltem a modokat és most semmilyen modot se használ. újra is telepítettem a játékot, újra beraktam a modokat de semmi. mit tegyek hogy működjenek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 20:03
 1/5 Vida Sándor ***** válasza:
a res_mods mappába kell egy ilyen. 0.9.14.1 könyvtár, abba kell a modokat rakni
2016. ápr. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de olvasd már el rendesen
2016. ápr. 5. 18:41
 3/5 Vida Sándor ***** válasza:

Elolvastam. Volt egy frissítés, és 0.9.14 helyett van egy másik, a 0.9.14.1. Ezért írtam.

De ha nem ez, akkor ajánlom ezt: [link]

Ez egy magyar nyelvű telepítős változat, nem kell vacakolnod vele. Amit kiválasztasz, láthatod mellette képen, hogy fog kinézni.

Fontos, a végén válaszd a res mods mappa törlését.

2016. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de nem érted

A modokat nem rakja be!

és ezt nemtudom hogy miért van

2016. ápr. 7. 14:36
 5/5 Vida Sándor ***** válasza:
Valóban nem, mert azt írtad, hogy nem használja. És ha a telepítős verzió sem működik, akkor olyan gond lehet, amire én nem tudom a megoldást. Ha a telepítős verziónak jól adod meg a játék elérési útját, be kell hogy tegye a megfelelő helyre.
2016. ápr. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!