Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ha LOL-ban (...

Mit csináljak ha LOL-ban ( league of legends ) állandóan felbosszantanak rankeden?

Figyelt kérdés
Pl. mikor a lengyel pistike felmegy top tryndával, csinál 10 perc alatt egy 0-5-0 statot és elkezd szidni engem miden hogy miért nem segítek, meg miért nem írtam ss-t (persze írtam mindig neki)
2016. ápr. 4. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne játssz ranked mérkőzéseket!
2016. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de annak van tétje, a normál az csak funolni jó
2016. ápr. 4. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Rankedezni csak csapattal éri meg, máshogy nem.
2016. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen tétje van? Pár virtuális pont amivel nem mész semmire.
2016. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4: Múltkor láttam egy hirdetést, amiben egy alig használt PS3-at ajánl fel annak, aki segít neki feljutni Silverbe. Ez már elmebaj.
2016. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4-es: növelheti az ePéniszét. Meg reménykednek benne, ha elég jó rangot érnek el, akkor esetleg megkeresi őket valamilyen profi csapat (csak kár, hogy ez nem így működik, de ezt nem tudják).
2016. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát azért elég menő hogyha valaki platina elos
2016. ápr. 5. 13:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az még menőbb, ha a saját pénzedből eltudsz menni hétvégén valahova, be tudsz ülni enni, mikor éhes vagy. Sőt ennél még egy új póló is "menőbb". Őszintén mindenki le..arja a rangodat. Azt nézik, hogy ha kisebb akkor nem kellesz a teambe, ha nagyobb akkor meg boostolt vagy/ ő is olyan jó csak nem seggelt annyit a gép előtt. Mikor meglátják senki sem fogja azt gondolni, hogy hűű milyen menő ő Diamond én meg nem.
2016. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szerintem meg százszor menőbb egy platina mint minden hétvégén ájultra inni magam
2016. ápr. 5. 13:50
 10/13 anonim ***** válasza:

#9: Próbálj meg vele csajozni, rögtön kiderül, hogy mennyire menő egy hülye játékra elszúrni több száz órát. Mondom ezt úgy, hogy a WoW-ban benne van vagy 3000 órám, de ott ismertem meg a feleségemet és a legjobb barátaimat is, úgyhogy nem volt teljesen elvesztegetett idő.

Higgy nekem, a videojátékban elért eredmény sosem lesz menő, bármennyire is álmodoznak erről az "e-sportok" rajongói. A normális emberek számára egy LoL- vagy CS:GO világbajnok is ugyanúgy egy kockafejű nolifer gyökér lesz, akárhány milliót játszik is össze.

2016. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!