Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! Hogyan kerülhetek be egy...

Üdv! Hogyan kerülhetek be egy béta tesztelésbe?

Figyelt kérdés
Kb úgy mint a sao-ban :D Nincs iskolai végzettségem meg hasonlók ilyenekről, de egész sokat játszom. Szeretnék egy mmorpg tesztelésében részt venni mint általános játékos véleményét és észre vételeit megmondani. :D Meg kipróbálni mi baggos stb :D

2016. ápr. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha látod, hogy valamilyen játék bétájára lehet jelentkezni/regisztrálni, akkor jelentkezel, aztán vagy besorsolnak, vagy nem.


Nem, SAO nem lesz az elkövetkező életedben.

2016. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki tudja ;) Már elkezdték kutatni! :D És a technológia hirtelen ugrik nagyokat :D És már csinálják :D Szóval azért remélem h lesz még az én életemben :D És hol láthatom h milyen béta tesztek vannak és hogy bejuthassak? Van facén ilyen oldal? vagy valami erre specializálódott oldal? Vagy csak ha szerencsés vagyok akkor látok? XD
2016. ápr. 5. 17:55
 3/6 A kérdező kommentje:
jah! És köszönöm a válaszod!
2016. ápr. 5. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy játékokkal kapcsolatos magazinban(vagy annak online változatában), esetleg ha valamilyen oldalon követsz egy játékkészítő céget/kiadót akkor van esélye hogy kiírják hogy bétateszt van de, az a leggyorsabb ha követed a dolgokat egy kiadó/cég weboldalán.Ezután jelentkezni kell a leírt módon és, vagy bekerülsz, vagy nem.Természetesen VR játékokat még a közejövőben nem fogsz tesztelni, de példának okáért a team fortress 2-ben most tesztelnek egy új típusú játékmódot.
2016. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A béta tesztek eléggé változóak.

Van, ami simán jelentkezés alapján megy (email stb regelsz és vagy kisorsolnak vagy nem), de találkoztam már olyannal is, ahol csak veterán tesztereket engedtek be (pl minimum 5 játék béta tesztelésében vett részt, ezeket felsorolni, akkori email címek stb). Ilyen veterán tesztelős volt pl régen az elder scrolls online is.


Nagyon játéka válogatja.


VR tesztelőhöz meg neked kell rendelkezned az eszközökkel, tehát minimum egy 150 ezres kártya, 60-70 ezres proci a többi egyéb drágább gép eszközzel (alaplap, ram stb), + maga a vr is van jó 200 ezer. Ezzel neked mind rendelkezned kell, nem fogják azt mondani hogy teszteld nekünk, küldünk hozzá gépet is stb.


Természetesen a béta teszternél minimum követelmény a folyamatos, érthető és összefüggő angol nyelv ismerete legalább írásban. Minden bug reportot, észrevételt stb angol nyelven kell megírni. Ilyen szöveggel, hogy mi "baggos" (bugos) meg társai nem sok esélyed van.

2016. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem. Azért köszönöm. Bár jobbat reméltem :) Azt am tudtam h VR teszteléshez nagyon bitang gép kéne, de azért reméltem :) Hát köszönöm!
2016. ápr. 10. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!