Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik ezek a csillagok a Tekken...

Mik ezek a csillagok a Tekken Tag Tournament 2-ben?

Figyelt kérdés

Mikor a "Ghost Mode"-ban játszom, olykor a menetek végén nem csak pénzt kapok nyereményként, hanem csillagokat is: Ezek mire jók?! Felhasználhatóak bármire is?!


S még valami: Mikor felcsatlakozom a netre s próbálok online játszani, valami kártya kódot kér. Utána néztem s valami fizetős kártya kódja. Nem értem: Az online játék egy fizetős szolgáltatás. (Jogtiszta, eredeti PS3 lemezről van szó egyébként.)



2016. ápr. 8. 14:43
 1/1 anonim válasza:

Azok a csillagok valószínűleg valamilyen bónuszok lesznek. Még sose figyeltem meg őket.

Online módban egy kódot kell beírni, ami benne szokott lenni a dobozban. Ha nincs meg, akkor PS. Store-n tudsz venni kódot, aminek a segítségével felmehetsz Online módban.

2016. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!