Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 család tippek/ötletek?...

Sims 3 család tippek/ötletek? FONTOOOS

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék valami izgalmas családod,tudnátok írni? Minden félét meghallgatok ! Összes kiegészítő megvan!

2016. ápr. 8. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hmmmm .....

Hát nem játszottam sokat azzal a játékkal de nagyrészt kreáltam vlmi qúva ronda férfit és elmentem lopni .....

2016. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

1.Én csináltam egy boszorkányt amivel megvártam hogy legyen tűzgolyó varázslata és azzal gyilkoltam a többi simet. xDDD

2.Csináltam egy fiatal felnőtt nőt és neki egy lovat és velük edzettem, versenyeztem.

3. Csináltam olyan 3-4 lovat, lenyergeltem őket és úgy tetem mintha vadlovak lennének és vadon élnének.

4. Kutya/macska/ló tenyésztés

5. Csináltam vadállatokat (szarvas, róka, farkas, stb.) és azokkal is úgy tettem mintha vadon élnének.

6. Csináltam egy felnőtt, nagytestű (fontos hogy nagytestű legyen mert kistesűvel/kölyökkel nem működik!), azt a nevet adtam neki hogy Kóbor Kutya és úgy tettem vele mintha az utcán élne, borogattam vele a kukákat, szekáltam a többi simet.

7. Csinálok egy fiatal felnőtt simet és különböző hobbikkal él és pénztkeres, szabadúszó. (pl.: kertész, lovas, szobrász, stb.)

Hú, jó sok dolog, tisztára megizzadtam mire megítram de remélem hogy valamelyiket kipróbálod! xD

2016. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

OMG!

Még egy!

Csináltam egy sellőt és úgy tettem mintha a víz alatt élne.

Extra: Csináltam egy felfedezőt és azzal mentem külföldre és felfedeztem a sírokat.

Csináltam egy simet amivel drágaköveket érceket és meteoritokat gyűjtöttem.

Beraktam a családba egy földönkívülit és meteorokat idéztem vele, így gyilkoltam a simeket.

2016. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Izgalmasat? Tölts le modokat.

Íme egy, ez például azért jó, mert reteksz*r, és ezért rohadt vicces. :D

[link]

2016. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :D
2016. júl. 13. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!