Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life is Strange rajongók...

Life is Strange rajongók tényleg folytatják majd a Life is Strange-et?!

Figyelt kérdés
Remélem igen !!! Imádom ezt a játékot !! Kár,hogy ilyen szomorú lett a vége bármelyiket választottátok szomorú szerintem.Legalább annyit mutattak volna,hogy a Max meg Warren-nel mi lett ?! (aki Chloe-it áldozta fel)

2016. ápr. 9. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg folytatják, de ha minden igaz, akkor teljesen más szereplőkkel, más sztorival.
2016. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 íazazazazaza ***** válasza:

Én is imádom :DDD és mikor végeztem vele, rögtön kerestem én is h lesz-e vagy akár már van-e 2. rész :D

És igen, lesz viszont teljesen más story, szereplők, az se biztoss h az idővel tudunk majd játszani, de ez majd mind kiderül :D szerintem minimum 2-3 év még mire valamit megtudunk a játékról.


Üdv, :D

2016. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen lesz új rész, más szereplőkkel új helyszínen, új sztorival bár arról vannak pletykák, hogy Max marad, de én nem hiszem.

Elvekben jövő év januárjában már ki fog jönni az első epizód.

2016. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh már alig várom *-*
2016. ápr. 13. 19:15
 5/5 anonim válasza:
Én is IMÁDOM ezt a játékot!!!!!!! :) De sajnos már más story lesz :( Én örülnék ha nem csak Max hanem Chloe is megmaradna.Már ha meg maradnak...
2016. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!