Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell Lol-ben (League of...

Hogy kell Lol-ben (League of Legends) Hextech ládát szerezni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy 1 nap 4 ládát lehet szerezni egy champel meg hogy S/S-/S+ szt kell elérni de nekem soha nem sikerül a legnagyobb a B volt :/ Valaki tudja a választ hogy hogyan kell S rangot elérni?

2016. ápr. 10. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jól kell játszani.
2016. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ha a premadeedben van olyan, aki s-t szerez, akkor is kapsz :D
2016. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem volt olyan hogy saját hőssel a csapatban valaki S-t szerzett és nem kaptam semmifélr ládát 😕
2016. ápr. 11. 09:42
 4/14 anonim válasza:
de olyannak kell kapnia, akivel premadeben vagy
2016. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá premade...


" 1 nap 4 ládát lehet szerezni"


egy hónapban összesen 4 ládát tudsz szerezni ,azt hiszem 5 naponta, de ezt látod a profilodban


aztán egy hőssel csak egyet lehet, tehát ha Katarinával S rangod van vagy valakinek a csapatban és kapsz ládát, vele elvileg már nem tudsz szerezni a hónapban

2016. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
nem mondtam, hogy feltétlenül az kell hozzá, de ha magától nem tud szerezni...
2016. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
De akkor most csak akkor kapsz ládát, ha te érsz el S rangot, vagy valaki más a csapatban? Mert pl én most is LoLozok, és valaki elért, de nem kaptam semmit... és nem emlékszem, hogy ebben a hónapban szereztem volna már egy ládat garennel... (sőt eggyet se szereztem) szóval szerintem csak akkor kapsz ládát, ha te érsz el S rangot, de ha semmiképp nem megy, akkor Riot Pontér is lehet venni 125-ért, és ha még nem költötted el, akkor tudsz venni, mert abból eleve van 500.
2016. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor tisztázzuk a dolgot az alapoktól:


Ládát kapsz, ha az alábbi feltételek mindegyike teljesül:

* te vagy egy premade S+/S/S- rangot szerez

* ebben a szezonban még az aktuálisan játszott hősöddel nem szereztél ládát

* van szabad ládád (ergo nem használtad el mindet)


Az elérhető ládákról:

* mindenki 4 potenciális ládával indul

* 7 naponta kapsz egy új potenciális ládát

* maximum 4 potenciális ládád lehet


Premade az a szövetséges, akivel együtt indult el a matchmaking, vagyis nem olyan, akit az AFK check után kaptál a te oldaladra, hanem olyan, akivel együtt voltál a lobbiban.

2016. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

(Kimaradt, hogy általad birtokolt hőssel kell játszanod; ha csak azért tudtál menni vele, mert ingyenes, akkor nem szerezhetsz ládát)


Ami pedig az S-rank elérését illeti, a játék olyasmiket figyel, mint a KDA (vagyis a halálozások aránya a kill-ekhez és assist-okhoz képest), a CS (vagyis hogy milyen jól farmolsz), illetve ezeknél valószínűleg még többet is, csak nehéz visszafejteni (de a lényeg, hogy a szerepedhez igazítja; support-tól például nem várja el a jó farmot, de az intelligens wardolás dob a pontjaidon, stb.).

2016. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Na végre valaki! :) És egyébként nagyon nincs belőle 500, esetleg 400 lehetne, de már kivették a hextech crafting miatt...:)
2016. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!