Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a GtaV vagy a...

Szerintetek a GtaV vagy a Witcher3 a jobb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta hogy melyiket vegyem,egyaránt gta,és witcher rajongó is vagyok,ráadásul az elmúlt 2-3 évben ez a 2 cím a legnagyobb.Ti melyiket vennétek?

Melyik a tartalmasabb,hosszab?

Melyiknek van jobb története,grafikája?



2016. ápr. 11. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Egyértelműen a Witcher, szerintem össze se lehet hasonlítani a kettőt annyival jobb a Witcher. Sokkal hosszabb is, tele rengeteg érdekes extra küldetéssel a fő történetszál mellett, rengeteg lehetséges befejezéssel, a grafikája pedig simán elmehetne egy jó minőségű animációs filmként is. Nem véletlenül hívják nem csak az év legjobb játékának, de sokan az eddig vala készült legjobb videójátéknak is.

Ha az első 2 részt szeretted ezt megjobban fogod.


A Gta sem rossz, de sem történetben, sem grafikában, sem hosszban nem ér fel a Witcher 3mal.

2016. ápr. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ eddig miket játszottál, vagy mik jönnek be általában. A gta 5öt nagyon vártam, de enyhe csalódás volt, kb egy csillogó ferrarihoz tudnám hasonlítani, aminek zárva vannak az ajtajai, és el sem indul. Tehát szépnek szép de a fő sztorin kívül 0, sehova nem tudsz bemenni például.. A witchernek viszont nagyon jó a története (ajánlom a tavalyi story dlc-t is), de elveszi minden szabadidődet ha belelendülsz - jó értelemben.


vagy van egy plusz lehetőség, torrenttel leszeded mindkettőt, és amelyik jobban tetszik azt veszed meg. Mióta nem adnak ki demokat semmihez, csak netes videókból tudod megítélni, jó-e amit veszel, vagy ha valaki másnál próbálod ki. 20 ezerért meg nem árthat a legjobbat választani...

2016. ápr. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Vedd meg mindkettőt. Teljesen más a két játék. Azon kívül, hogy mindkettő open world, nem is lehet őket összevetni.


A GTA (100% közeli) végigjátszása durván 60 óra körül van, a Witcher állítólag 90, utóbbit megerősíteni nem tudom. Mindkettőben van elég tartalom, hogy kiszolgálja a játékidőt.

2016. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Gta V
2016. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Én fantasy rajongó vagyok, de a Witcher 3 egy kicsit sem tudott berántani. Szerintem a GTA V a nyerő.
2016. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

3.válaszoló:Hát most hirtelen nem tudnám megvenni a 2db játékot,mert az kb 40000FT lenne,ezért vacilálok a 2 játék között:)

2016. ápr. 11. 18:09
 7/7 anonim válasza:
wicher
2016. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!