Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom megvásárolni...

Relierf kérdése:

Miért nem tudom megvásárolni a Minecraft játékot? Van Paypal fiókom, de nem megy. Van dombornyomott MasterCard kártyám, de így sem megy. Tehát miért nem tudom megvásárolni a Minecraft játékot?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

pénz is van a kártyádon?:D

Az adott banknál engedélyezted az internetes vásárlást (állíttattál be rajta egy max limitet/nap)?

Ha van netbank hozzáférésed, te magad megváltoztattad az interneten keresztüli vásárlás limitjét nulláról fix összegre?


Ha 0 a limit (le van tiltva) a netes vásárlásnál, így paypal-t se lehet feltölteni, ezáltal paypallel se tudsz fizetni.


Megváltoztatáshoz személyesen bemész a bankod kihelyezett fiók irodájába és kérsz módosítást. Ha már ott jársz, a bankkártyával boltban történő fizetési limitet is érdemes lenne nulláról felnyomni valamekkora összegig (ha nincs az se beállítva), mert így alapjáraton a boltban sem tudsz venni semmit kártyával, hanem ki kell venni a pénzt ATM-ből és azzal.

2016. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
CETELEM nankos hitelkártyám van, soha nem kell feltöltenem pénzt a Paypal számlára, mert a Paypal a banktól húzza le a pénzt, aztán a bank nekem kiszámlázza. Évek óta fizetek így internetes vásárláskor.
2016. ápr. 13. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem tetszik a windows-nak ez a fajta fizetési mód, így csak direktbe tudná lehúzni az összeget mastercardról, visáról stb.

Például én nem tudok paypal-ezni, mert a paypal-t nem támogatja az OTP kártyám, nem lehet beállítani rá.

2016. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Paypal fiókodhoz csak MasterCard, Visa meg eféle dombornyomott kártyákat lehet társítani. Általában a dombornyomtt kátyák hasznáhatóak külföldön történő használatra. Az átlagos OTP-s kártya nem tartozik ezek közé, ezért a Paypal nem fogadja el. Van lehetőség arra, hogy olyan kártyát kérjél az OTP-nél, amely megfelel a fenti feltételeknek, de annak az éves díjja is magasabb.
2016. ápr. 15. 06:41
 5/5 anonim ***** válasza:
ja értem, köszi .) Ha úgy van vehetsz minecraftot kulcsos oldalakon is (g2a, kinguin stb), azt maximum beváltod a minecraft weboldalán.
2016. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!