Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kijött a GTAsanAndreas ps3-ra...

Kijött a GTAsanAndreas ps3-ra is, megis vettem egybol mert nagyon szerettem mar ps2n is. A baj ott van, hogy makulatnul működik egészen egy pontig, amikor is mindig lefagy, mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés
Az a gaz hogy amikor eljutunk Oda hogy SAN fierrobol at megyunk las venturasba es meg kell tanulni repülőt vezetni ,ott folyamatosan lefagy az egesz.Szanalamas.Kezdtem egy uj mentést ,ugyan oda eljutottam es megint ott halt meg..mit lehet csinalni ???

2016. ápr. 15. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos a San Andreas PS3-X360on eléggé bugos lett, nem foglalkoztak vele sokat. PS3on sokat is fagy. Mivel hivatalos megoldás nincs, azt tudom javasolni, hogy a lefagyós küldetés előtt menj el valahova máshova és csinálj meg pár más mellékküldetést ha tudsz. Mondjuk kamionozást vagy ilyesmit. Az a lényeg hogy legyen valami főbb dolog amit megcsinálsz előtte. Utána mentsél és úgy próbáld meg azt a küldetést. Az általában segít.
2016. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!