Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tanácsoltok ha végig...

Mit tanácsoltok ha végig akarom vinni a skyrimot a legnehezebb fokozaton?

Figyelt kérdés
melyik faj legyek? milyen fegyvereket/páncélokat használjak? stb.

2016. ápr. 17. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt egy szösszenet, az első 2 kommentet is javaslom. [link]
2016. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve remélem tudom, hogy Legendaryn 0.25x sebzésed van, de 3x sebződésed.
2016. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csaljál. :)
2016. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ork, nehéz páncél, egykezes fejsze, pajzs + rengeteg poti :D mindenképpen valami tankot csinálj mert másképp csak nyűglődni fogsz! varázsolhatsz, íjászkodhatsz stb de a közelharcra fektesd a hangsúlyt, az hogy mivel mész a te dolgod de én a pajzs+egykezes fejsze kombót ajánlom.
2016. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsőre egy kicsit nehézkes de, az első pár (száz) óra után már ezt fogod normálisnak érezni.Ha az a célod hogy erős legyél használd a smithing/enchanting/alchemy mesterhármast+bármilyen fegyvertipust ami enchantolható és, fejleszthető+a fegyverhez illő páncélzatot.Ami a fajt illeti igazából a képességeket kell nézni(például a wood elf képessége sokszor mentett már meg, főleg mamut vadászatkor).Ha Legendary Editon-t ezt elősegíti egy külön ház(heartfire) és, vámpirizmus.


Ami engem illet amikor abbahagytam a játékot egy íjász/illuzinista vampire lord wood elfel voltam akinek, az ijja már 500 fölött sebzett, a (dragonscale) páncélja többszörös mana regenerációt biztosított, 100-as volt a mágus és, tolvaj skillfák 50-50%-a és, minden boss-t megölt az ebony warrior kivételével.(addigra ráuntam, magától értetődő okokból)

2016. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Ha birtoklod a Legendary Editont
2016. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!