Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért készítenek manapság...

Miért készítenek manapság ilyen silány videójátékokat?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 10:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Mert marketingesek készítik a játékokat, nem játékfejlesztők lassan. Ez a filmekre is igaz, meg pár egyéb dologra. Efelé haladunk, sajnos.
2016. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Régenmindenjobbvót, blablabla. Nem tudom, te mikkel játszol, de én 30 éve tolom az ipart, és szilárd meggyőződésem, hogy sosem volt még ilyen jó videojátékosnak lenni. Ha valakinek nem tetszik a mainstream AAA címek világa, ott van az indie, a retró, mobilos és flash játékok tömege, multiplayer játékok ezrei.
2016. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Amit én régi játékosként hiányolok az a változatosság. Az AAA címek egy kaptafára készülnek és egyszerűek mint a bot és már lassan az indie pixelháborúk is ezt csinálják. Szomorú pixelkisfiú küzd egyedül egy szomorú világban, hú de egyedi.
2016. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Milyen silány videojátékokat készítenek?

Már 20 éve gamer vagyok, és szerintem ķurva jó játékokat készítenek ma is. Még csak azt sem mondanám, hogy az átlag rosszabb, mint 10-15-20 évvel ezelőtt.

2016. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a GTA sorozaton kivűl nem sok hozza már a színvonalat.

Farcry,witcher, ezek még talán. Habár most , hogy itt a VR sokminden megváltozhat.

2016. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ha csak egyet kéne mondani 1 játékot egyből a Need For Speed széria jut az ember eszébe mi lett abból a szériából is ??? Lótrágya
2016. ápr. 18. 12:32
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Itt azért az is kérdés, hogy mit mondunk silánynak.

Optimalizálást? Miért optimalizálnának, ha a sok hülye megveszi a jobb alkatrészeket?

A tartalmat? Minek dobjanak bele tartalmat, ha így is rengetegen megvásárolják?

Miért ne ollózzák ki a tartalmat és adják el DLC-ként, ha ezek is komoly bevételt jelentenek?

Miért csinálnának egyedi/mélyebb mondanivalójú játékot, ha a sok hülye b**szik gondolkodni és ha valamit nem ért, az egyenlő a szarral?


Nem mondom, hogy mérföldkövekkel jobb volt 15-20 éve a játékipar, de ott még volt tartalom, akadt mondanivaló, nem ollózták ki és adták el a tartalmat, a kiegészítők sem 1-2 óra hosszúak voltak és nem nyalták a 11-15 éves fröcsögő kisgyerekek seggét minden szarral. Ha akkor valami nem sikerült másodjára, akkor -ellentétben manapság- nem szar volt, hanem nehéz. Ráadásul manapság a nehézség az, hogy jobban sebződsz vagy erősebbet üt az ellenfél, semmi kihívás.

2016. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha meg azt mondom, hogy Witcher, akkor az meg adobäsz. Ha meg 2003-ban azt mondtam, Tomb Raider, akkor az fos.
2016. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

"Régenmindenjobbvót, blablabla."

Akkor mond el nekem a grafikán meg az ilyen alapvető dolgokon kívül mi fejlődött? A történet? Egyre gyengébb... a játékmenet? egyre egysíkubb és egyszerűbb...

Nem volt jobb régen, csak pusztán fejlődés szinte nem történt.

Ott van a 10 éves GTA SA, mivel lett több a GTA? Jobb grafika, nagyobb pálya, multira koncentrálás... nincs sokkal több lehetőség, lenyűgözőbb dolgok, semmi...

Ott van a Battlefront 2 meg az új bf esete... Hol itt a nagy fejlődés?

A játékok történeteiben sem látok semmi előrehaladást, nem is tudom hány olyan játék volt ahol majd lefostam a bokám olyan sztori volt, talán a Bioshock Infinity volt ilyen, de a vicc az, hogy játékmenetbe az sem volt több, mint az elődei, csak szebb...

Ahelyett hogy sokan már divatból beböfögik ezt ilyen flegmán, hogy régen minden jobb vót, inkább objektíven gondolkozni kéne, mert legalább a világban a hozzáállás sokkal jobb volt régen, akkor még szempont volt, hogy minél jobb és több legyen egy játék.

Lassan már a siralmas Far Cry szintű folytatások is k***a nevetségessé válnak, hogy az is csak kinézetre változik, de a játékmenet 95% ban ugyanaz.

Kb. 2-3 évente tud 1 olyan csoda jönni mostanság, mint egy Dishonored, amire rá lehet fogni, hogy ez igen, + még tisztes kiegészítőkkel, amik csak hozzáadnak értéket a játékhoz...

2016. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kilences megmondta a tutifrankót :D Ennyi !!! Lehet,hogy a grafika sokkal szebb lesz ,de sok mindent elszúrnak 1 játék alatt !
2016. ápr. 18. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!