Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Végeztem volna a GTA v-tel?

Végeztem volna a GTA v-tel?

Figyelt kérdés

Meg kellett ölnöm (én ezt választottam)

Azt az embert aki felajánlotta azt,hogy végezzek MIchaellel V. Trevorral.

Meg is öltem az embert ,majd kiírások jöttek ki. Amúgy a legvégén az az volt hogy mind a három szereplő megmaradt.

De!

Utánna az történt hogy a Trevornak az anyja azt kérte Trevortól hogy hozzon neki egy kocsit (asszem pénzes autót kért, ez a szó volt a játékban : van )

Nem találok pénzes autót a Playstation játékban ...

Most vége van a játéknak v. nincsen vége , és ha nincsen vége akkor hogyan kell tovább lépni?



2016. ápr. 18. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fő sztorivonalnak vége van. De attól még lehet találni még mellékes küldetéseket a játékba.
2016. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a kocsi amit kér az gyógyszeres autó, mert fájdalomcsillapító kell neki. Kórházak közelébe szokott állni.
2016. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Amúgy a gyógyszeres autón , mentőkocsit értsek ? (Mert abba kell hogy legyenek gyógyszerek)

2016. ápr. 18. 16:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem mentőkocsi.

ez

[link]

2016. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
2016. ápr. 18. 17:48
 6/12 A kérdező kommentje:

Megcsináltam!

De utánna mit tegyek ?

(Nem tudom elolvasni amit bal felsősarokban van írva,mivel nagyon homályos és gyorsan elveszik az írást ,hiába fényképeztem le akkor is homályos az írás )

2016. ápr. 20. 08:15
 7/12 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Itt hol vannak a videók ? Hol találom meg amit keresek ? (Én még soha nem használtam ezt az oldalt)

Köszönöm szépen előre a válaszod !

2016. ápr. 20. 14:03
 9/12 A kérdező kommentje:
...
2016. ápr. 24. 18:42
 10/12 A kérdező kommentje:
Valaki tudna a kérdésemre válaszolni ? 😔
2016. ápr. 30. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!