Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 4-be mennyi package...

NaomiBiersack kérdése:

A Sims 4-be mennyi package file-t lehet tenni, hogy stabil legyen a játék?

Figyelt kérdés
Mert láttam más oldalt, hogy ha túl sok egyedi tartalom van a játékban, akkor az valamennyire zavarja a játékmenetet.

2016. ápr. 19. 18:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudná megmondani akkor, hogy hogyan kell ezt a frissítést csinálni, mert én ehhez nem értek. Meg egy másik kérdésem lenne, ha berakok egy pár package file-t és elindítom a játékot, akkor miért fagy be?
2016. júl. 13. 20:44
 12/14 anonim ***** válasza:

1. Ha tört a játékod (tehát nem vetted meg), akkor a frissítésnél szoktak gondok adódni :/ Nekem legalábbis volt, mert Origin-ről frissítette, mivel tört, nincs meg nekem Origin-en és így nem tudja lefrissíteni. Azonban ha letöltötted, szoktak hozzá rakni update-eket, hogy ne fuss bele az Originbe, úgy hogy az elkérjen tőled bármilyen adatot. Nekem Complete Edition van meg és az a telepítés után automatikusan frissít és úgy minden szuper :D

2. Ha nincs meg minden kiegészítőd, akkor lehet ez is egy megnyilvánulása annak, hogy nem működik, hogy kifagy :/ Sims 3-as storym: Nekem pár hétig tök jól működött, aztán kezdtem egy családot (egyedi tartalmakat is kivettem), aztán 3 új városba költözés után megadta magát, elkezdett random időkbe kicrashelni :/ Sajnos nagyon sok oka lehet, de amit először tudok ajánlani, hogyha letöltesz valahonnan, akkor olvass el néhány hozzászólást, hogy kinek mennyire vált be az adott tartalom. Sims 3-asoknak szólok, az InstallHelperMonkey többet árt mint használ :/

2016. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én nem letöltöttem, hanem megvettem. ha meg letölteném biztos az lenne az első, hogy megnézem ki mit mond róla :D Hát igen egyszer töltöttem le a majmos izét a 3-ra, akkor se nagyon csinált semmit, de pl most is úgy érzékeli a package file-t, mintha 3-s simshez lennének letöltve, szóval nem lehet tőle megszabadulni. :D

De ha eredetim van meg, akkor hogy lehet ezeket a file-kat frissíteni? :o

2016. júl. 14. 13:59
 14/14 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor max kéne vennem egy kiegészítőt, hogy úgy nagyjából minden jó legyen?
2016. júl. 14. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!