Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj a minecraft szerverem...

Ireland00 kérdése:

Mi a baj a minecraft szerveremmel?

Figyelt kérdés
Az eddigi tudásommal simán megcsináltam egy szervert 1.5-re, de most 1.8-ra nem megy. Bukkitos a szerver, mindent megcsináltam, properties-ben kikapcsoltam az online módot, futtatom és felmehetek rá minden különösebb ok nélkül. De itt jön a probléma: más nem tud feljönni, jó ip-t adok meg, jó porttal, nem hamachis, azaz fogalmam sincs, h mi a baj...

2016. ápr. 22. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

alapjáraton 1.8ra nincs bukkit, mivel microsoft megvásárolta addigra a minecraftot és perrel fenyegették meg a craft bukkit készítőit ha nem törlik az eddigieket. Házi készítésű bukkit szervereket találni neten hébe-hóba, egyik bugosabb mint a másik.


1.8 óta van sponge, ami megint teljesen más mint a sima bukkit, más alapokkal, beállítási lehetőségekkel stb.


Szóval jó lenne tisztázni milyen szervert is futtatsz.


A másik: csinálj már egy képet a server.properties tartalmáról (megnyitod notepad ++ban vagy amivel akarod) rakd fel netre és linkeld ide be az elérhetőségét. Lehet nem jól csináltad meg.

Routereden át van engedve a külső port (tehát rendesen van port forward-olva, ha már nem hamachis)? A mostani routerek 30-40%a nem alkalmas port forwardolásra, vagy csak nehezen, külön programmal. Én ennek a beállított verziójáról is szívesen megnéznék egy képet.

2016. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Port továbbítás be van állítva??

2.Cseréld le a pluginokat 1.8-asokra!

2016. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!