Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy használt PS4 játék tokjába...

Egy használt PS4 játék tokjában lévő dlc kódokat fel lehet ugyanúgy használni, ha megveszem?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni használtan PS4 játékokat és van olyan, amihez járnak a tokban dlc kódok. Ha ezt az előttem használó játékos egyszer felhasználta, akkor én is fel tudom majd, ha megveszem tőle?

(Nem rég szereztem be egy új PS4-et és még nem igazán tudok mindent mi, hogy működik.)


Normális és értelmes válaszokat előre köszönöm!



2016. ápr. 22. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Minden kódot egyetlenegyszer lehet felhasználni. Van egy úgynevezett egyedi profilod egy egyedi névvel és ha beírsz oda egy kódot az örökre ott marad. Ha valaki más beírja akkor neki ki fogja írni, hogy már felhasználták. Általában használt játéknál mivel csak akkor lehet ellenőrizni, hogy jó-e még a kód (nem használták fel) ha beírod ezért mindenki azt feltételezi, hogy nem jó és emiatt nem is kérhetnek érte többet. Néha előfordulhat olyan hogy a kódon van egy ezüst csík amit le kell kaparni, ha az sértetlen akkor el lehet hinni, hogy még nem volt felhasználva, de egyébként simán hazudhat bárki.


Én ha használt játékot veszek azért meg szoktam próbálni beírni a kódokat, de alapból azt feltételezem, hogy nem működnek.

2016. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!