Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeri valaki ezt a böngészős...

Ismeri valaki ezt a böngészős játékot? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Nagyjából 8 éve játszottam vele utoljára, viszont amikor a napokban megláttam a lenti gif-et, egyből eszembe jutott, de sajnos már nem tudom, hogy mi volt a neve. Annyira emlékszem, hogy hasonló volt a grafikája, mint a gif-nek és az "emberkék" is hasonlóképpen mozogtak. Folyamatosan fejleszteni kellett a bolygón a dolgokat, és ha jól emlékszem ugyanúgy nőttek ki a földből, mint a gif-ben. Úgy emlékszem, hogy csak kattintgatni kellett, és a döntéseink alapján jutott valameddig a bolygó élete. Asszem lehetett benne építeni egy rakétát is, amivel el lehetett menni a Holdra. Hirtelen most az ugrik még be, hogy egy japán nyelvű oldalon (is) fent volt, de ez nem biztos.


[link]



2016. ápr. 23. 10:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!